Сторінок:
420
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Елізабет Лім
Підзаголовок
Spin the Dawn
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The Blood of Stars. Книга 1

Spin the Dawn

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Перша частина дилогії The Blood of Stars.

  Талановитий кравець під прикриттям.
  Три легендарні сукні.
  Змагання за життя.

  На узбіччі Великого спецієвого шляху Майя Тамарін працює швачкою в майстерні свого батька, який колись був славетним кравцем. Вона мріє стати найкращим кравцем у країні, але тут найкраще, на що може сподіватися дівчина, – вдало вийти заміж.

  Коли придворний посланець викликає її хворого батька до Літнього палацу, Майя, видавши себе за його сина, їде туди замість нього. Вона знає, що накладе головою, якщо цю таємницю розкриють, та все одно зважується на цей ризик, щоб врятувати сім’ю від злиднів та здійснити свою мрію – стати імператорським кравцем. Є лише одна заковика: Майя – одна з дванадцяти кравців, які змагаються за роботу.

  Конкуренція жорстока, і завдання Майї ще більше ускладнюється небажаною увагою придворного чарівника Едана, який, здається, бачить її крізь маскування. Але ніщо не могло підготувати її до останнього випробування: щоб пошити три такі блискучо красиві сукні, знадобиться мандрівка на край світу…

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. У ТОП-10 бестселерів підліткової художньої літератури про азійську географію та культуру на Amazon.
  2. «Захоплива магічна пригода», – SLJ.
  3. «Кравецька перспектива Майї робить її світ яскравим і сповненим чуттєвих деталей, які неодмінно потішать навіть найбільш вибагливих читачів фентезі», – NPR.
  4. «Spin the Dawn – це чиста магія. Романтика, творчість і глибоке зачарування», – Ґрегорі Маґвайр, автор бестселера Wicked.
  5. «Захоплива історія, багата, як оксамит, і вишукана, як тонке гаптування», – Гайді Гейліг, авторка The Girl from Everywhere.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Елізабет Лім