У друці
Передзамовлення
Обкладинка:
м'яка
Сторінок:
384
Обкладинка:
м'яка
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Таке життя
Автор
Саллі Гепворт
Підзаголовок
Попереднє замовлення триває до 25 квітня включно!
Формат:
140*215 мм
ISBN:
978-966-917-653-0

Свекруха

Попереднє замовлення триває до 25 квітня включно!

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

200 грн 160 грн
 • Передзамовлення

 • Попереднє замовлення триває до 25 квітня включно!

  Доставка й самовивіз попередніх замовлень відбуватиметься з 26–27 квітня.

   

  Ця книжка — історія двох жінок: невістки Люсі та свекрухи Діани, яким складно порозумітися. Здавалося б, нічого нового — звичайні сімейні проблеми. Але все значно складніше. Якогось дня свекруху знаходять мертвою. Це самогубство чи вбивство? Під підозрою всі, зокрема й невістка та діти. І мотивів чимало — від банальних фінансових питань до складних сімейних стосунків. У цій книжці любов живе поряд з ненавистю, а ніжність — з холодністю, яка часом межує з жорстокістю.

  3 причини прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Свекруха» – номінант Goodreads Choice Award у категорії «Детективи та трилери» (2019).
  2. Входить до ТОПів: «Вибір читачів» (People Magazine), «Списку мастрідів» Entertainment Weekly, «15 найкращих книжок для читання на відпочинку» (O Magazine), «Краща книжка квітня» за версіями часописів Bustle, Refinery29 та Cosmopolitan, «27 художніх книжок, які варто негайно додати до свого списку читання» (Woman's Day), «Найкращі книжки квітня» (BookBub) та «30 книжкових мастрідів» (PopSugar).
  3. «З такими карколомними відкриттями та реалістичними наслідками – цей роман просто не можна пропустити», –  з рецензії Library Journal.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Саллі Гепворт

  Саллі Гепворт завжди мріяла бути письменницею. Вона багато мандрувала, жила у Великобританії, Канаді, Сінгапурі, де працювала у сфері управління персоналом. Перший роман Гепворт написала, коли чекала на первістка. Книжка побачила світ у 2014 році в Німеччині. А вже наступного року з’явилася друга книжка письменниці – «Секрети акушерок», що стала бестселером, перекладеним на багато мов. Саллі Гепворт пише про проблеми жінок, досліджує непрості сімейні стосунки. «Свекруха» — п’ята книжка Саллі Гепворт, в якій напружений детективний сюжет поєднується з тонкою психологією. Саллі живе в Мельбурні, Австралія, з чоловіком і трьома дітьми.