Обкладинка:
тверда
Сторінок:
304
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років
Жанр:
дитяча література
Серії
Шедеври дитячої літератури рідною мовою
Автор
Френсіс Бернет
Формат:
165*240 мм
Вага:
740 г
ISBN:
978-966-917-062-0
Вік читача:

Таємний сад

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

350 грн
В наявності

У безберегому книжковому морі не так уже й багато знайдеться життєствердних книжок, які однаковою мірою цікаві й дорослим, і дітям. Такою перлиною світової літератури, заради якої варто поринути в бездонні глибини письменницької фантазії, є знаменита книжка класика англійської літератури Френсіс Бернет «Таємний сад» (1911). Твір спонукає до роздумів, його хочеться обов’язково обговорити зі своїм найкращим другом. 

Головна героїня роману, Мері Ленокс, переїхавши з далекої екзотичної Індії до Туманного Альбіону, опинилася в незвичній для себе ролі: їй треба навчитися не тільки наказувати, а й просити. Вона шукає приховані двері до Таємного саду… Здається, вже з цього моменту розпочинаються реальні чари… Та ні, вони почалися ще з першої сторінки, коли егоїстична дівчинка поступово перероджується, відкриває в собі здатність розуміти й любити інших людей, змінюється на очах, а разом із нею зазнає перетворень і весь навколишній світ… 

Світла історія — на всі часи: для дітей і дорослих, яким варто частіше згадувати, що вони теж були дітьми!

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Френсіс Бернет

Роки життя: 1849–1924
 
Англо-американська письменниця, класик дитячої літератури. Серед найвідоміших її книжок — повість «Таємний сад», а також романи «Ця дівчинка О’Лоурі» та «Маленький лорд Фаунтлерой».

Блог

Рецензія на книжку «Свекруха» Саллі Гепворт

Рецензія на книжку «Свекруха» Саллі Гепворт

Кожна жінка, виходячи заміж, мріє про хорошу свекруху, яка стане, якщо й не другою матір’ю, то, принаймні, доброю подругою. Та цього не сталось із героїнею роману Саллі Гепворт – Люсі.