Обкладинка:
тверда
Сторінок:
304
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років
Жанр:
дитяча література
Серії
Шедеври дитячої літератури рідною мовою
Автор
Френсіс Бернет
Формат:
165*240 мм
Вага:
740 г
ISBN:
978-966-917-062-0
Вік читача:

Таємний сад

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

450 грн 360 грн
В наявності

У безберегому книжковому морі не так уже й багато знайдеться життєствердних книжок, які однаковою мірою цікаві й дорослим, і дітям. Такою перлиною світової літератури, заради якої варто поринути в бездонні глибини письменницької фантазії, є знаменита книжка класика англійської літератури Френсіс Бернет «Таємний сад» (1911). Твір спонукає до роздумів, його хочеться обов’язково обговорити зі своїм найкращим другом. 

Головна героїня роману, Мері Ленокс, переїхавши з далекої екзотичної Індії до Туманного Альбіону, опинилася в незвичній для себе ролі: їй треба навчитися не тільки наказувати, а й просити. Вона шукає приховані двері до Таємного саду… Здається, вже з цього моменту розпочинаються реальні чари… Та ні, вони почалися ще з першої сторінки, коли егоїстична дівчинка поступово перероджується, відкриває в собі здатність розуміти й любити інших людей, змінюється на очах, а разом із нею зазнає перетворень і весь навколишній світ… 

Світла історія — на всі часи: для дітей і дорослих, яким варто частіше згадувати, що вони теж були дітьми!

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Френсіс Бернет

Роки життя: 1849–1924
 
Англо-американська письменниця, класик дитячої літератури. Серед найвідоміших її книжок — повість «Таємний сад», а також романи «Ця дівчинка О’Лоурі» та «Маленький лорд Фаунтлерой».