У друці
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
288
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
У друці
У друці
Жанр:
підліткова література
Серії
Сучасний підлітковий роман
Автор
Ніколь Валентайн
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-966-917-575-5

Теорія ймовірностей для подорожнього в часі

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

250 грн
 • Немає в наявності

 • Фінн уже майже звик, що його родичі зникають безвісти… Його сестра-близнючка потонула, коли їм було три роки. А кілька тижнів тому мама пішла від нього й батька без жодних пояснень. Фінн знаходить розраду в книжках про космос та в товаристві найкращої подруги Ґабі.

  Аж ось напередодні тринадцятиріччя Фінна бабуся розкриває внуку таємницю: жінки в їхній родині здатні подорожувати крізь час. Але Фінн — хлопчик, тому в нього немає цієї здібності. Однак він таки мусить знайти маму, яка потрапила в часову пастку. А може… Є ще й шанс повернутися в минуле і врятувати сестру?

  Фінн переконаний, що наука здатна пояснити все — навіть найзагадковіші явища. Втім часом, щоб усе вдалося, замало покладатися лише на логіку. Чи зможе Фінн повірити в незбагненне, а чи лишиться вірним собі?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Підлітковий роман «Теорія ймовірностей для подорожнього в часі»  –  бестселер Amazon у категорії «Дитячі книжки про подорожі в часі».
  2. Головний герой – фанат науки – теорій і практики, як і авторка роману, яка сама багато років займалась науковою. Вона зазначає, що цю книжку можна вважати науковою фантастикою для підлітків.
  3. Ця історія про стрибки в часі, шалені переслідування та сімейні таємниці, які можуть бути навіть цікавішими за карколомні пригоди двох друзів.
  4. «Неймовірна книжка, хоч би в якому часовому всесвіті ви перебували. Я не могла її відкласти. Один з моїх улюблених дебютних романів року», Ерін Ентрада Келлі, авторка бестселерів New York Times. 
  5. «Кожен юний читач, який хоче вірити, що магія може змінити сувору реальність, знайде тут стільки прекрасного», School Library Journal.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Ніколь Валентайн