Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Шеллі Паркер-Чан
Підзаголовок
She Who Became the Sun
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The Radiant Emperor. Книга 1

She Who Became the Sun

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Та, що стала сонцем

  У вимученому голодом селі, на курній жовтій рівнині, дітям з однієї сім’ї прорекли дві долі. Хлопчик стане величним. Дівчинка стане ніким.

  1345 рік, Китай перебуває під жорстоким монгольським гнітом. Для голодних селян з Центральних рівнин велич – це щось з легенд. Коли восьмому синові Чу Чонґба пророкують велич, всі дивуються, як це можливо. Доля стати ніким, яку пророкують розумній та кмітливій другій доньці, з іншого боку, нікого не дивує.

  Коли нападають бандити, двоє дітей залишаються сиротами, і саме Чу Чонґба поринає в зажуру і гине. Щоб уникнути власної фатальної долі, дівчинка використовує братове ім'я, щоб увійти до храму юним послушником. Там, підживлювана бажанням вижити, Чу розуміє, що готова на все, неважливо, наскільки підле, щоб сховатися від власної долі.

  Коли святиню знищують, бо монахи підтримують повставнців, Чу використовує цей шанс, щоб створити нове майбутнє – велич, втрачену її братом.

  Ця книжка, немов «Мулан» та «Пісня Ахілла» – неймовірний, поетичний дебют про війну і долю, що розгортається в епічній альтернативній історії Китаю.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Та, що стала сонцем» – лауреат Премії Джона В. Кемпбелла найкращому новому письменнику-фантасту (Astounding Award) у 2022 році, переможець British Fantasy Award в категоріях найкращий новачок (нагорода Сідні Дж. Баундса) та найкращий фентезійний роман (нагорода Роберта Голдстока) (2022).
  2. Номінант Hugo Award в категорії найкращий роман (2022), British Book Award в категорії художня література – дебют (2022), Aurealis Award найкращий фентезійний роман (2021), Goodreads Choice Award в категоріях фентезі та дебютний роман (2021).
  3. «Захопливе сходження до влади – до палацу з села і з поля бою у світі, який настільки приголомшливо живий. Вишукана і витончена проза Паркер-Чан освітлює та відтінює теми статі, влади, долі. Миттєва класика», – К. С. Пакат, авторка бестселера «Темне сходження».
  4. «Емоційний та несамовитий дебют Паркер-Чан – поетичний шедевр про війну, кохання та ідентичність... Він вдарив мене ножем в серце, потім насипав солі на цю рану і припалив її», –  С.А. Чакраборті, авторка бестселера «Латунне місто».
  5. «Велично в кожному вимірі. Війна, бажання, помста, політика – Шеллі Паркер-Чен досконало виміряла кожен інгредієнт цієї дивовижної історичної епопеї. Сяючи яскравими променями дотепності та ніжності, але не боячись заглибитися в глибоку тінь людських амбіцій, “Та, яка стала сонцем”, як і Чу, безсумнівно приречена на велич», – Саманта Шеннон, авторка The Priory of the Orange Tree.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Шеллі Паркер-Чан