Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Шеллі Паркер-Чан
Підзаголовок
He Who Drowned the World
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The Radiant Emperor. Книга 2

He Who Drowned the World

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Той, хто втопив світ

  Скільки б ти віддав, щоб завоювати світ?

  Чу Юаньчжан, Сяючий Король, гордо їде верхи після перемоги, що визволила Південний Китай з-під монгольського правління. Зараз її веде вперед нове бажання: завоювати трон та коронувати себе на імператора.

  Імператорські амбіції є не тільки в Чу. Її сусідка з півдня, куртизанка мадам Жанґ, прагне трону для свого чоловіка – і вона достатньо сильна, щоб стерти Чу з карти світу. Щоб залишитися у грі, Жу необхідно йти ва-банк в ризиковому альянсі зі старим ворогом: талантовитим, але нестабільним генералом євнухом Оянґом, який вже пожертвував всім, щоб помститися вбивці свого батька – Великому Хану.

  Ще невідомий для південців новий претендент опинився навіть ближче до трону. Зневажений вчений Ванґ Баосян наближається до столиці, смертельні придворні ігри, які він веде, загрожують імперії, що має впасти до його ніг. Баосян теж прагне помсти, його мета – стати найжорстокішим Великим Ханом в історії – а по тому висміяти кожну цінність, яка його монгольська сім'я шанувала і любила більше за нього.

  Кожен з претендентів на трон готовий на все, щоб захопити владу.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Та, що стала сонцем» – лауреат Премії Джона В. Кемпбелла найкращому новому письменнику-фантасту (Astounding Award) у 2022 році, переможець British Fantasy Award в категоріях найкращий новачок (нагорода Сідні Дж. Баундса) та найкращий фентезійний роман (нагорода Роберта Голдстока) (2022).
  2. Номінант Hugo Award в категорії найкращий роман (2022), British Book Award в категорії художня література – дебют (2022), Aurealis Award найкращий фентезійний роман (2021), Goodreads Choice Award в категоріях фентезі та дебютний роман (2021).
  3. «Захопливе сходження до влади – до палацу з села і з поля бою у світі, який настільки приголомшливо живий. Вишукана і витончена проза Паркер-Чан освітлює та відтінює теми статі, влади, долі. Миттєва класика», – К. С. Пакат, авторка бестселера «Темне сходження».
  4. «Емоційний та несамовитий дебют Паркер-Чан – поетичний шедевр про війну, кохання та ідентичність... Він вдарив мене ножем в серце, потім насипав солі на цю рану і припалив її», –  С.А. Чакраборті, авторка бестселера «Латунне місто».
  5. «Велично в кожному вимірі. Війна, бажання, помста, політика – Шеллі Паркер-Чен досконало виміряла кожен інгредієнт цієї дивовижної історичної епопеї. Сяючи яскравими променями дотепності та ніжності, але не боячись заглибитися в глибоку тінь людських амбіцій, “Та, яка стала сонцем”, як і Чу, безсумнівно приречена на велич», – Саманта Шеннон, авторка The Priory of the Orange Tree.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Шеллі Паркер-Чан