Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
168
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
нон-фікнш
Серії
Нон-фікшн
Автор
Ніл Пасріча
Підзаголовок
Як адаптуватися до змін, долати невдачі й жити осмислено
Формат:
142*210 мм
Вага:
250 г
ISBN:
978-966-917-522-9

Ти — супер!

Як адаптуватися до змін, долати невдачі й жити осмислено

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

150 грн
В наявності

Як круто, що просто зараз ти читаєш цей дрібний шрифт. Адже цієї сторінки зазвичай ніхто не читає! Точніше, ніхто, крім нас. Мабуть, ти читаєш і написи на пляшках із шампунем, еге ж? Це прекрасно! Це означає, що тобі не байдуже! Думаю, ми чудово порозуміємося.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Ніл Пасріча

Ніл Пасріча — автор бестселерів, що досліджує, пише і розповідає про осмислене життя. Популяризатор мистецтва бути щасливим. Виступає з лекціями на TED, SXSW і Google. Книжки Пасрічі продаються мільйонними тиражами у всьому світі.

«Ніл — міксолог щастя. Він змішує розуміння дивовижного, чудове почуття гумору, здобуту важкою працею мудрість, чітко відміряну дозу науковості, енергійно струшує все це та наливає вам напій з багатим, стійким і глибоким смаком, який ви із задоволенням можете випити — за життя».

Блог

Нонфікшн Крістін Ерайло скоро українською

Нонфікшн Крістін Ерайло скоро українською

«Не бери дурного в голову, а важкого в руки. Як віднайти рівновагу жінці в хаотичному світі» (Overwhelmed and Over It: Embrace Your Power to Stay Centered and Sustained in a Chaotic World) Крістін Ерайло, засновниці руху «Path of Self Love», вийде українською у видавництві «Рідна мова» в лютому 2022 року. Перекладає Юлія Кузьменко.

Блог

Нонфікшн «Неймовірні жінки» вийде взимку 2022

Нонфікшн «Неймовірні жінки» вийде взимку 2022

Очікуємо у лютому 2022 року ілюстрований підлітковий нонфікшн «Неймовірні жінки. Історії жінок з усього світу, що надихають» Джорджії Емсон-Бредшоу. Перекладає Юлія Підгорна.