Сторінок:
380
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Елізабет Лім
Підзаголовок
Unravel the Dusk
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The Blood of Stars. Книга 2

Unravel the Dusk

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Друга частина дилогії The Blood of Stars.

  Подорож Майї Тамарін для створення суконь сонця, місяця та зірок жорстоко обірвалася. Дівчина повертається в королівство, що перебуває на межі війни. Хлопець, якого вона кохає, зник, тож вона змушена одягнути сукню сонця та зайняти місце майбутньої нареченої імператора, щоб зберегти мир.

  Та війна, що вирує довкола Майї, ніщо в порівнянні з битвою, яка точиться всередині. З того часу, як її торкнувся демон Бендур, вона змінилася… У дзеркалі, вона бачить, що її очі сяють червоним. Майя втрачає контроль над своєю магією, тілом, розумом. Це лише питання часу, коли Майя втратить себе повністю, та вона не зупиниться ні перед чим, щоб знайти Едана, захистити свою сім’ю та принести міцний мир своїй країні.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. У ТОП-10 бестселерів підліткової художньої літератури про азійську географію та культуру на Amazon.
  2. «Захоплива магічна пригода», – SLJ.
  3. «Кравецька перспектива Майї робить її світ яскравим і сповненим чуттєвих деталей, які неодмінно потішать навіть найбільш вибагливих читачів фентезі», – NPR.
  4. «Spin the Dawn – це чиста магія. Романтика, творчість і глибоке зачарування», – Ґрегорі Маґвайр, автор бестселера Wicked.
  5. «Захоплива історія, багата, як оксамит, і вишукана, як тонке гаптування», – Гайді Гейліг, авторка The Girl from Everywhere.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Елізабет Лім