Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Автор
Крістін Генна
Формат:
0*0 мм
ISBN:
450

Велика глушина

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Аляска, 1974 рік.
  Непередбачуваний. Немилосердний. Неприборканий.
  Для сім'ї, яка переживає кризу, остаточний тест на виживання.

  Ернт Олбрайт, колишній військовополонений, повертається додому з війни у ​​В'єтнамі іншою, зламаною людиною. Коли він втрачає ще одну роботу, приймає імпульсивне рішення: переселити свою сім'ю на північ, на Аляску, де вони житимуть на межі можливостей на фронтирі Америки.

  Тринадцятирічна Лені, дівчинка, яка дорослішає в буремний час, потрапила в пастку бурхливих стосунків батьків, але наважується сподіватися, що нове місце означатиме щасливу долю для її сім’ї. Вона відчайдушно прагне мати справжню домівку. Її матір Кора зробить все, що завгодно, і поїде, куди завгодно, для чоловіка, якого любить, навіть якщо це означає невідомість.

  Спочатку Аляска, здається, є відповіддю на їхні молитви. У дикому, віддаленому куточку штату вони знаходять міцну незалежну спільноту сильних чоловіків і ще сильніших жінок. Довгі сонячні дні та щедрість місцевих жителів компенсують те, що Олбрайти приїхали неготовими та з недостатніми ресурсами.

  Та з наближенням зими і тим, як на Аляску опускається темрява, психічний стан Ернта погіршується, а сім’я починає руйнуватись. Невдовзі небезпеки ззовні побліднуть у порівнянні з загрозою зсередини. У їхній хатинці, вкритій снігом та покровом ночі, Лені з матір’ю розуміють: вони самі на цьому світі. У дикій природі ніхто не прийде на допомогу, крім них самих.

  У цьому незабутньому портреті людської слабкості та стійкості Крістін Генна показує незламний характер сучасного американського піонера та дух Аляски, що зникає, як місця незрівнянної краси та небезпеки. «Велика глушина» – смілива і красива історія про кохання та втрати, боротьбу за виживання та дикість, які притаманні і людині, і природі.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Крістін Ганна

  Блог

  Два романи Крістін Ганни вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Два романи Крістін Ганни вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Українські переклади романів «Велика глушина» (The Great Alone) та «Чотирьох вітрів» (The Four Winds) побачать світ навесні 2022 року.

  Блог

  План випуску художньої літератури та нонфікшну на 2022 рік. Частина I

  План випуску художньої літератури та нонфікшну на 2022 рік. Частина I

  Цікаво дізнатись, що ж вийде друком найближчим часом. Готуємо у першому кварталі низку продовжень улюблених серії, захопливі романи знайомих та нових авторів.