Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Автор
Крістін Генна
Формат:
0*0 мм
ISBN:
450

Велика глушина

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Аляска, 1974 рік.
  Непередбачуваний. Немилосердний. Неприборканий.
  Для сім'ї, яка переживає кризу, остаточний тест на виживання.

  Ернт Олбрайт, колишній військовополонений, повертається додому з війни у ​​В'єтнамі іншою, зламаною людиною. Коли він втрачає ще одну роботу, приймає імпульсивне рішення: переселити свою сім'ю на північ, на Аляску, де вони житимуть на межі можливостей на фронтирі Америки.

  Тринадцятирічна Лені, дівчинка, яка дорослішає в буремний час, потрапила в пастку бурхливих стосунків батьків, але наважується сподіватися, що нове місце означатиме щасливу долю для її сім’ї. Вона відчайдушно прагне мати справжню домівку. Її матір Кора зробить все, що завгодно, і поїде, куди завгодно, для чоловіка, якого любить, навіть якщо це означає невідомість.

  Спочатку Аляска, здається, є відповіддю на їхні молитви. У дикому, віддаленому куточку штату вони знаходять міцну незалежну спільноту сильних чоловіків і ще сильніших жінок. Довгі сонячні дні та щедрість місцевих жителів компенсують те, що Олбрайти приїхали неготовими та з недостатніми ресурсами.

  Та з наближенням зими і тим, як на Аляску опускається темрява, психічний стан Ернта погіршується, а сім’я починає руйнуватись. Невдовзі небезпеки ззовні побліднуть у порівнянні з загрозою зсередини. У їхній хатинці, вкритій снігом та покровом ночі, Лені з матір’ю розуміють: вони самі на цьому світі. У дикій природі ніхто не прийде на допомогу, крім них самих.

  У цьому незабутньому портреті людської слабкості та стійкості Крістін Генна показує незламний характер сучасного американського піонера та дух Аляски, що зникає, як місця незрівнянної краси та небезпеки. «Велика глушина» – смілива і красива історія про кохання та втрати, боротьбу за виживання та дикість, які притаманні і людині, і природі.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Крістін Ганна

  Блог

  Два романи Крістін Ганни вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Два романи Крістін Ганни вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Український переклад роману «Велика глушина» (The Great Alone) побачить світ у листопаді 2021 року, а «Чотирьох вітрів» (The Four Winds) – у 2022 році.