Обкладинка:
тверда
Сторінок:
48
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Ілюстрації:
Вік читача:
від 3 до 5 років
Жанр:
дитяча література
Серії
Чемним діточкам
Автор
Галина Кирпа
Формат:
165*210 мм
Вага:
220 г
ISBN:
978-966-917-221-1
Вік читача:

Від Миколая до Різдва

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

75 грн
 • Немає в наявності

 • До цієї вишукано оформленої збірки з серії «Чемним діточкам» увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.

  Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Галина Кирпа

  Українська письменниця, перекладачка, літературна редакторка.

  Народилась 1 січня 1950 року у Любарцях на Київщині.

  Твори Галини Кирпи перекладені албанською, англійською, білоруською, польською, російською та французькою мовами, виходили друком в Польщі, Білорусі, Чехії, Словаччині, Канаді, США.

  Перекладає з білоруської, данської, німецької, норвезької та шведської мов. Зокрема, у видавництві «Рідна мова» вийшла низка книжок Астрід Ліндґрен у перекладі Галини Кирпи.

  Нагороджена низкою літературних та перекладацьких премій: премія імені Івана Огієнка (1996), Премія «Світлослов» (за «Чисте сяйво метафори», 2005), премія імені Максима Рильського в галузі художнього перекладу зі скандинавських мов (2007), премія «Кришталевий птах» (2011), Літературна премія імені Олени Пчілки (2016). Нагороджена шведським Орденом Полярної зірки за визначний внесок у зміцнення українсько-шведських зв'язків і плідну роботу в галузі перекладу шведської дитячої літератури (2019).