Обкладинка:
тверда
Сторінок:
48
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Ілюстрації:
Вік читача:
від 3 до 5 років
Різдвяні книжки
Різдвяні книжки
Жанр:
дитяча література
Серії
Чемним діточкам
Автор
Галина Кирпа
Формат:
165*210 мм
Вага:
220 г
ISBN:
978-966-917-221-1
Вік читача:

Від Миколая до Різдва

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

100 грн
В наявності

До цієї вишукано оформленої збірки з серії «Чемним діточкам» увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Галина Кирпа

Українська письменниця, перекладачка, літературна редакторка.

Народилась 1 січня 1950 року у Любарцях на Київщині.

Твори Галини Кирпи перекладені албанською, англійською, білоруською, польською, російською та французькою мовами, виходили друком в Польщі, Білорусі, Чехії, Словаччині, Канаді, США.

Перекладає з білоруської, данської, німецької, норвезької та шведської мов. Зокрема, у видавництві «Рідна мова» вийшла низка книжок Астрід Ліндґрен у перекладі Галини Кирпи.

Нагороджена низкою літературних та перекладацьких премій: премія імені Івана Огієнка (1996), Премія «Світлослов» (за «Чисте сяйво метафори», 2005), премія імені Максима Рильського в галузі художнього перекладу зі скандинавських мов (2007), премія «Кришталевий птах» (2011), Літературна премія імені Олени Пчілки (2016). Нагороджена шведським Орденом Полярної зірки за визначний внесок у зміцнення українсько-шведських зв'язків і плідну роботу в галузі перекладу шведської дитячої літератури (2019).

Блог

Різдвяні книжки видавництва «Рідна мова»

Різдвяні книжки видавництва «Рідна мова»

Спеціально до зимових свят створили категорію «Різдвяні книжки», щоб вам простіше було вибрати подарунки для малих та дорослих, а також знайти історію, що подарує передноворічний настрій.