-50%
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
184
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
-50%
-50%
Жанр:
комікси
Серії
Комікси DC та Vertigo
Автор
Адам Ґласс
Підзаголовок
Сходження Василіска
Формат:
165*250 мм
ISBN:
978-966-917-174-0
Жанр:

Загін самогубців. Книга 2

Сходження Василіска

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

200 грн 100 грн
В наявності

ХТО ІЗ САМОВБИВЦЬ — УБИВЦЯ?
Поки вцілілі члени оперативної групи Ікс, також відомої як «Загін самогубців», намагаються прийти до тями після провальної місії в Ґотемі, з’ясовується, що 
від початку існування команди в її лавах був зрадник. Виплеканий та тренований Регулюсом, лідером організації «Василіск», кріт має наказ — убити Амаду Воллер і знищити загін. Хто це — Гарлі Квінн, навіжена коханка Джокера, чиє роздвоєння особистості вже саме по собі становить загрозу для загону? А може, це був Дедшот, чиє бажання померти Регулюс використовував у власних цілях?
Із перебіжчиком у складі загін відправляють на виконання секретного завдання: він має схопити Мітча Шеллі, Воскреслого. Це — частина плану Воллер з повного знищення Регулюса та організації «Василіск».
Видання також містить основоположний — нульовий — випуск, що розкриває історію загадкової Аманди Воллер і правду про її тривале протистояння з Регулюсом.

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Адам Ґласс

Народився: 12 серпня 1968 р.

Американський письменник, сценарист та продюсер.

Автор серії коміксів «Загін самогубців» (Комікси DC та Vertigo), а також «Дедпул» та «Люк Кейдж» (Marvel Comics). У 2016 році у видавництві «АфтерШок» вийшов його комікс "Rough Riders".

Адам Ґласс працював на телебаченні над такими серіалами як «Надприродне», «Детектив Раш» та «Криміналісти: мислити як злочинець».