Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література
Серії
Сузір’я світів
Автор
Кассандра Клер
Підзаголовок
Загублена біла книга
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Найдревніші прокляття. Книга друга

Загублена біла книга

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Життя прекрасне для Маґнуса Бейна та Алека Лайтвуда. Вони живуть разом в прекрасній оселі, їхній чаклунський син Макс почав вчитись ходити, а вулиці Нью-Йорка спокійні та тихі...

  Аж до тієї ночі, коли двоє старих знайомих вриваються до квартири Маґнуса та крадуть могутню Білу книгу. Тепер Маґнусу та Алеку доведеться кинути все, щоб повернути її. Їм потрібно простежити за злодіями до Шанхаю, викликати підмогу, а ще няню.

  А ще хтось штрикнув Маґнуса дивною магічною зброєю і рана сяє, тож є про що турбуватись.

  На щастя, їхня підмога – Клері, Джейс, Ізабель та нещодавно посвячений Саймон. В Шанхаї вони дізнаються, що недооцінювали загрозу. Магія Маґнуса стає нестабільною, і, якщо вони не зупинять демонів, які наповнюють місто, доведеться йти за ними аж до джерела – до царства мертвих. Чи зможуть вони спинити загрозу світові? Чи встигнуть вони повернутись додому, перші ніж дитя геть вимучить матір Алека?

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кассандра Клер

  Блог

  «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер вийдуть восени

  «Найдревніші прокляття» Кассандри Клер вийдуть восени

  Одразу дві книжки серії «Найдревніші прокляття» вийдуть друком цієї осені: «Червоні сувої магії» орієнтовно наприкінці вересня – на початку жовтня, «Загублена біла книга» – на початку листопада.

  Блог

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  У серії «Сузір'я світів», започаткованій видавництвом «Рідна мова», вийшла низка книжок видатних польських авторів, але невдовзі їм складуть компанію письменники з інших країн. Темне фентезі та його більш класичний вимір, – що ж обрати для себе. Пропонуємо невеликий екскурс серією.