Обкладинка:
тверда
Сторінок:
600
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Молоді світи
Автор
Кассандра Клер
Підзаголовок
Книга 1. Chain of Gold. The Last Hours
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Золотий ланцюг

Книга 1. Chain of Gold. The Last Hours

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • «Золотий ланцюг» – роман про тіньових мисливців, який відкриває нову трилогію, де зло просто перед тобою, але непомітне, а кохання ранить глибше за клинок.

  Корделія Карстерс – тіньова мисливиця, воїнка, яку з дитинства навчали битись з демонами. Коли її батька звинуватили у жахливому злочині, вона та її брат їдуть до Лондона в надії запобігти сімейному краху. Мати Корделії прагне видати доньку заміж, але дівчина радше бачить себе геройкою, ніж дружиною. Скоро Корделія зустрічає друзів дитинства – Джеймса та Люсі Герондейлів, і потрапляє у їхній світ блискучих бальних залів, таємних завдань та надприродних зібрань, де вампіри та чарівники спілкуються з русалками та магами. Весь цей час вона мусить приховувати своє таємне кохання до Джеймса, який присягнувся одружитись з іншою.

  Нове життя Корделії розлітається на друзки після низки жахливих демонських нападів, які спустошують Лондон. Чудовиська зовсім не схожі на тих, з якими тіньові мисливці боролись раніше: не бояться денного світла, від їхньої смертельної отрути немає ліку,  а ще їх, схоже, неможливо вбити. Лондон закривають на карантин. Потрапивши у паску в місті, Корделія та її друзі, виявляють, що їхній стосунок до темної спадщини наділив їх неймовірними здібностями. Вони змушені зробити болючий вибір, який розкриє жорстоку ціну героїзму.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кассандра Клер

  Блог

  Дві серії книжок Кассандри Клер вийдуть українською

  Дві серії книжок Кассандри Клер вийдуть українською

  Видавництво «Рідна мова» видасть українською шість книжок із серій The Mortal Instruments (City of Bones, City of Ashes та City of Glass) та The Last Hours (Chain of Gold, Chain of Iron та Chain of Thorns) упродовж 2022-2023 років. Перекладають Катерина та Анатолій Пітики.