500 миль від тебе
Лісса, медсестра у гамірному, метушливому районі Лондона. Завжди надзвичайно компетентна та зібрана, вона страждає від посттравматичного синдрому післ..
Ціна: 0 грн
Хіти
P.S. Я кохаю тебе
Бестселер «P.S. Я кохаю тебе» — сучасна історія про те, як любов перемагає смерть. Втративши коханого чоловіка, тридцятирічна Голлі Кен..
Ціна: 250 грн
Хіти
Postscript
Минуло сім років від смерті Джеррі — чоловіка Голлі. Завдяки його листам жінка знайшла в собі сили не зламатися і навіть зустріла нове ..
Ціна: 250 грн
До зустрічі в капкейк-кафе
Іззі Рендалл вміє пекти. Ні, не так – Іззі може створити приголомшливі, апетитні, божественні торти! В дитинстві вона провела чимало часу у пекарні ба..
Ціна: 0 грн
Новинки
Книгаренька щастя на березі
Дженні Колґан упевнено ввійшла до читацького простору України. Книжка «Маленька книгарня щастя», видана українською в 2020 році, одразу полюбилася чит..
Ціна: 250 грн
Акції
Комплект з трьох книжок авторської серії Сесілії Ахерн
До комплекту увійшли три книжки серії авторської серії Сесілії Ахерн.   1. P.S. Я кохаю тебе Бестселер «P.S. Я кохаю тебе» — сучасна іст..
Ціна: 525 грн (замість 700 грн)
Хіти
Маленька книгарня щастя
Бібліотеку, в якій багато років працювала Ніна, розформовують. Дівчина втрачає улюблену роботу, що є сенсом її життя — адже вона не уяв..
Ціна: 200 грн
Різдво в капкейк-кафе
Іззі Рендалл, горда власниця кафе «Капкейк» закохана і не може бути щасливішою. Її новий бізнес процвітає, її оточують близькі друзі, і навіть, якщо ї..
Ціна: 0 грн
Акції
-50%
Таврована
Це світ, де ідеал цінують понад усе, а за проступки — таврують. Для таврованих закриті всі двері, вони — ізгої, їхнє життя — справ..
Ціна: 100 грн (замість 200 грн)
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)