Друже! Книжки цієї серії пробудять у тебе любов до читання, яке неодмінно стане потребою, а згодом — і стилем життя.

Чому? Цікаві сюжети, адресовані дітям саме твого віку,* близькі та зрозумілі герої, такі схожі на сучасних хлопчиків і дівчаток, а також неперевершені ілюстрації — усе це зробить читання надзвичайно приємним, комфортним і захопливим.

Ці книжки створено з великою любов’ю та увагою до тебе, вони розвиватимуть твій розум, навчатимуть доброти та наповнять дозвілля глибоким і веселим, жартівливим і серйозним художнім словом.

Приємних подорожей сторінками улюблених книжок!

* Вік, зазначений на обкладинці, — лише рекомендація. Ці твори можна читати в будь-якому віці. Головне, щоб читання приносило справжнє задоволення.


-50%
Бабуся і восьмеро дітей у лісі
Неймовірні пригоди однієї відомої вже нам великої родини з Осло тривають. З однокімнатного помешкання чимала сімейка переїхала до невеличког..
Ціна: 50 грн (замість 100 грн)
Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка. Частина 2
У пустотливій та смішній повісті відома в усьому світі норвезька письменниця Анне-Кат. Вестлі розповідає про велику дружну родину, де підростає аж в..
Ціна: 100 грн
Детектив Блюмквіст здобуває славу Книжка 1
«Детектив Блюмквіст здобуває славу» — книга перша, в якій відбувається знайомство читача з головним героєм, хлопчаком на ім’я Калле. З самого дитинств..
Ціна: 125 грн
Еміль з Льонеберґи. Книжка 1
Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним ..
Ціна: 100 грн
Калле Блюмквіст і Расмус. Книжка 3
Видатна шведська письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр — трилогію про Калле Блюмквіста. Вона дарує радість уже декільком поколінням ю..
Ціна: 100 грн
-50%
Мадікен і Манюня. Книжка 2
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії…..
Ціна: 50 грн (замість 100 грн)
Мадікен. Частина 2
Мадікен - весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії... Пр..
Ціна: 100 грн
Мадікен. Частина 3
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії..
Ціна: 100 грн
Малий Ніколя. Книжка 1
У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумо­ристичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, написав до них тексти. Так з’явили..
Ціна: 100 грн
-50%
Мерсі Вотсон. Книжка 1
У цій книжці відомої американської дитячої письменниці Кейт ДіКамілло читайте про містера Вотсона, місіс Вотсон та їхню улюбленицю — кмітливу свинку М..
Ціна: 38 грн (замість 75 грн)
-50%
Мерсі Вотсон. Книжка 2
У цій книжці відомої американської дитячої письменниці Кейт ДіКамілло читайте про те, як кмітлива свинка Мерсі кермує автомобілем.   ..
Ціна: 38 грн (замість 75 грн)
-50%
Мерсі Вотсон. Книжка 3
Мерсі — надзвичайна свинка, що полюбляє грінки з маслом. Але ж злодій цього не знав… Читайте книжку про нову пригоду свинки Мерсі. ..
Ціна: 38 грн (замість 75 грн)
Ми всі з Гамірного. Книжка 1
Кожна книжка видатної шведської письменниці Астрід Ліндґрен неповторна. Повість «Ми всі з Гамірного» — ніби осяяна теплим сонцем дитинства, проведено..
Ціна: 100 грн
Нові витівки Еміля з Льонеберґи. Книга 2
Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним..
Ціна: 100 грн
-50%
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 2
У темному підземеллі того самого королівського замку, де народилося мишеня Десперо, жив собі щур К’яроскуро. І був цей щур засліплений і&nbs..
Ціна: 38 грн (замість 75 грн)
-50%
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 3
Далеко-далеко від королівського замку, де жили принцеса Горошинка, мишеня Десперо та щур К’яроскуро, пасла овець і чистила казани сирота Міґ. Та якось..
Ціна: 38 грн (замість 75 грн)
-50%
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 4
У темному підземеллі королівського замку, куди К’яроскуро заманив сердешну принцесу Горошинку і наївну Міґері-Свинку, відбудеться останній бій світла ..
Ціна: 50 грн (замість 100 грн)
-50%
Розваги Малого Ніколя. Книжка 2
У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, написав до них тексти. Так з’я..
Ціна: 50 грн (замість 100 грн)
У Гамірному дуже весело. Книжка 3
Неймовірні пригоди дітей із Гамірного тривають і далі — вони не менш захопливі та карколомні, ніж у перших двох книжках. Чого лише варті пошуки Скрині..
Ціна: 100 грн
Флора і Улісс
Талановита американська письменниця Кейт ДіКамілло розповідає неймовірну історію про дивовижну дружбу дівчинки Флори та білки-супергероя на ім'я Уліс..
Ціна: 100 грн
Ще про нас, дітей з Гамірного. Книжка 2
Кожна книжка видатної шведської письменниці Астрід Ліндґрен неповторна. Повість «Ще про нас, дітей з Гамірного» — ніби осяяна теплим сонцем дитинства,..
Ціна: 100 грн
Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)