Друже! Книжки цієї серії пробудять у тебе любов до читання, яке неодмінно стане потребою, а згодом — і стилем життя.

Чому? Цікаві сюжети, адресовані дітям саме твого віку,* близькі та зрозумілі герої, такі схожі на сучасних хлопчиків і дівчаток, а також неперевершені ілюстрації — усе це зробить читання надзвичайно приємним, комфортним і захопливим.

Ці книжки створено з великою любов’ю та увагою до тебе, вони розвиватимуть твій розум, навчатимуть доброти та наповнять дозвілля глибоким і веселим, жартівливим і серйозним художнім словом.

Приємних подорожей сторінками улюблених книжок!

* Вік, зазначений на обкладинці, — лише рекомендація. Ці твори можна читати в будь-якому віці. Головне, щоб читання приносило справжнє задоволення.


Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка. Частина 2
У пустотливій та смішній повісті відома в усьому світі норвезька письменниця Анне-Кат. Вестлі розповідає про велику дружну родину, де підростає аж в..
Ціна: 100 грн
Діти з Бешкетної вулиці. Книжка 1
Лотта — найменша донечка в родині Німанів. Вона ще не ходить до школи, тож може втнути таке, чого старші діти вже не роблять. Скажімо, може вибігти ..
Ціна: 100 грн
Калле Блюмквіст і Расмус. Книжка 3
Видатна шведська письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр — трилогію про Калле Блюмквіста. Вона дарує радість уже декільком поколінням ю..
Ціна: 50 грн
Мадікен і Манюня. Книжка 2
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії…..
Ціна: 50 грн
-50%
Мадікен. Частина 1
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історі..
Ціна: 100 грн
Мадікен. Частина 2
Мадікен - весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії... Пр..
Ціна: 50 грн
Мадікен. Частина 3
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії..
Ціна: 50 грн
Мері Поппінс. Книжка 1
Ця казкова повість входить до золотого фонду світової дитячої літератури. Твір екранізований і полюбився дітворі всього світу. ..
Ціна: 100 грн
Мерсі Вотсон. Книжка 2
У цій книжці відомої американської дитячої письменниці Кейт ДіКамілло читайте про те, як кмітлива свинка Мерсі кермує автомобілем.   ..
Ціна: 50 грн
Мерсі Вотсон. Книжка 3
Мерсі — надзвичайна свинка, що полюбляє грінки з маслом. Але ж злодій цього не знав… Читайте книжку про нову пригоду свинки Мерсі. ..
Ціна: 50 грн
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 2
У темному підземеллі того самого королівського замку, де народилося мишеня Десперо, жив собі щур К’яроскуро. І був цей щур засліплений і&nbs..
Ціна: 50 грн
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 3
Далеко-далеко від королівського замку, де жили принцеса Горошинка, мишеня Десперо та щур К’яроскуро, пасла овець і чистила казани сирота Міґ. Та якось..
Ціна: 50 грн
Пригоди мишеняти Десперо. Книжка 4
У темному підземеллі королівського замку, куди К’яроскуро заманив сердешну принцесу Горошинку і наївну Міґері-Свинку, відбудеться останній бій світла ..
Ціна: 50 грн
Розваги Малого Ніколя. Книжка 2
У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, написав до них тексти. Так з’я..
Ціна: 50 грн
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)