Френсіс Ґрінслейд

Frances Greenslade

Серії: Сучасний підлітковий роман

Народилася 1961 р. в Канаді, у місті Сент-Катрінс, Онтаріо. Коли дівчинці виповнилося 10 років, її родина переїхала до Вінніпега. У великому місті, як пише Ґрінслейд у своєму блозі, вона спочатку почувалася твариною в клітці, сумуючи за природою Ніагарського півострова, серед якої виросла разом із чотирма сестрами та братом. Однак саме тут вона зробила перші літературні спроби та зрозуміла, що стане письменницею.

Френсіс Ґрінслейд вивчала англійську філологію в Університеті Вінніпега, а в 1992 р. здобула ступінь магістра літератури в Університеті Британської Колумбії, Ванкувер.

У 2005 р. вона переїхала з родиною до Пентіктона, міста на півдні долини Оканаган. Мальовничі краєвиди Британської Колумбії стали джерелом натхнення для написання «Укриття», її першого роману, який здобув нагороду «Evergreen Awards» від Бібліотечної асоціації Онтаріо в 2012 р. та був визнаний однією з найкращих книжок 2012 р. книжковою мережею Великої Британії «Waterstones». Зараз письменниця мешкає в Пентіктоні, де викладає англійську літературу в Оканаганському коледжі.

Розгорнути біографію

Книжки автора

Відгуки №1/N

Написати відгук