Хіти
Новинки
Stranger Things. Книга 1
Догоридриґ — місце, бачене раніше тільки у видіннях та кошмарах. Вілл Байєрс не знає, як назвати тіньовий світ, у якому опинився — але певен, що він ..
Ціна: 300 грн
Новинки
Stranger Things. Книга 2
Надворі 1978 рік. холодна війна — в розпалі. америка досліджує небезпечні наукові рубежі. Як далеко зайде доктор Бреннер, директор таємного проекту..
Ціна: 300 грн
Хіти
У друці
Stranger Things. Книга 3
Через кілька років після втечі з Гокінської лабораторії колишні піддослідні доктора Бреннера, Рікі й Марсі, намагаються жити нормальним життям. Та діз..
Ціна: 300 грн
Новинки
Stranger Things. Книга 4
Дастін приїздить у табір «Знайхідка», де на нього чекає новий суспільний лад, і підтримки Гокінзької компанії друзів по «Підземеллях і драконах» тут н..
Ціна: 300 грн
Хіти
Академія «Парасоля». Книга 1
У різних куточках світу сорок три жінки, які не виказували жодних ознак вагітності, водночас народили сорок трьох надзвичайних дітей. Винахідник-мільй..
Ціна: 400 грн
Академія «Парасоля». Книга 2
Проблемна сімейка супергероїв, відома як «Академія “Парасоля”», переживає скрутні часи. Команда пригнічена після ледь-ледь відвернутого апокаліпсису, ..
Ціна: 400 грн
Академія «Парасоля». Книга 3
Колись, зіткнувшись із майже нескінченною кількістю психів із суперсилами, що прагнуть крові його виводку вундеркіндів, сер Реджинальд Гарґрівс винайш..
Ціна: 400 грн
Історії з Академії «Парасоля»
Гейзел і Ча-ча — агенти часово-просторової організації TEMPS AETERNALIS, дивакуваті кілери, від яких втрачають голови глядачі серіалу «The Umbrella Ac..
Ціна: 75 грн
У друці
Комплект з чотирьох коміксів «Stranger Things»
До комплекту увійшли чртири комікси «Stranger Things»: Stranger Things. Книга 1. По той бік Догоридриґ — місце, бачене раніше тільки у видіннях ..
Ціна: 900 грн (замість 1 200 грн)
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)