Галк. Сірий
Автор: Джеф Леб
До того, як світ дізнався що Брюс Беннер — Галк. До того, як Брюс зізнався в коханні Бетті Росс. До того як Галк став зеленим… був Галк: сірий. Жит..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Каратель. Книга 1
Френк Касл — ветеран морської піхоти з бойовими відзнаками, законослухняний громадянин і добропорядний сім’янин. Точніше, був таким, доки його родину ..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Каратель. Книга 2
Карателя екстрадували у найпекельнішу країну — Баґалію, де панує Гідра! Френк Касл уже бував за ґратами — але не в острівній державі, що кишить суп..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Акції
Комплект з двох коміксів «Каратель»
До комплекту увійшли два комікси серії «Каратель».   1. Каратель. Книга 1 Френкова світова війна Френк Касл — ветеран морської піхо..
Ціна: 300 грн (замість 400 грн)
Міз Марвел. Книга 1
ЗУСТРІЧАЙТЕ МІЖНАРОДНУ СЕНСАЦІЮ — ОНОВЛЕНУ МІЗ МАРВЕЛ! Камала Хан була звичайною дівчиною з Джерсі-Сіті, поки не отримала надзвичайні сили. Але ким..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Чорна Вдова. Книга 1
Дім — там, де біль! А Чорна Вдова болю натерпілася. Може, вона й месниця і агентка ЩИТа, але має власну мету — спокутувати своє минуле кілерки-КДБістк..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Чорна Пантера. Книга 2
Королівству Ваканда залишилися лічені дні! Поки Зензі й народ підначують громадян Ваканди проти Чорної Пантери, утворюється таємна група державоруш..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)