Акції
Новинки
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Ілюстрації:
Вік читача:
від 6 до 9 років, від 3 до 5 років
Новинки
Новинки
Комплекти
Комплект
Жанр:
дитяча література
Серії
Неймовірні пригоди
Автор
Галина Манів
Формат:
195*240 мм
ISBN:

Комплект з двох книжок циклу «Киці-мандрівниці та їхні друзі»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

1 200 грн 900 грн
В наявності

«Киці-мандрівниці та їхні друзі. Книга 1»

Чи бувають дитячі книжки розумними, пізнавальними й водночас легкими та веселими? Перед тобою саме така книжка про подорожі в різні куточки світу. «Киці-мандрівниці» — це короткі історії з динамічним сюжетом, неперевершеною грою слів і тонким гумором. Ерудована й серйозна Муля та весела й трохи наївна Манюня завжди готові до нових пригод, вражень і, звичайно, знайомств. У першому томі разом із кицями маленькі читачі завиграшки дізнаються багато нового й цікавого про Італію, Гренландію, Фінляндію,  Велику Британію, Грецію, Туреччину, країни Африки, Іспанію та Румунію.

«Киці-мандрівниці та їхні друзі. Книга 2»

Чи бувають дитячі книжки розумними, пізнавальними й водночас легкими та веселими? Перед тобою саме така книжка про подорожі в різні куточки світу. «Киці-мандрівниці» — це короткі історії з динамічним сюжетом, неперевершеною грою слів і тонким гумором. Ерудована й серйозна Муля та весела й трохи наївна Манюня завжди готові до нових пригод, вражень і, звичайно, знайомств.

У другому томі разом із кицями маленькі читачі завиграшки дізнаються багато нового й цікавого про Португалію, Шрі-Ланку, Ірландію, Сан-Марино, Францію і Мадагаскар. А з початком повномасштабної війни киці вимушено помандрували до Великої Британії, Польщі та Литви.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Галина Манів

Народилася: 13 березня 1965 р.

Українська письменниця, перекладачка і редакторка. У видавництві "Рідна мова" в 2019 році побачила світ перша книжка про киць-мандрівниць її авторства. Кумедні пухнасті мандрівниці  полюбилися читачам, тож нині готується до друку четверта книжка серії — спецвипуск, присвячений зимовим святам.

Блог

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Новинки квітня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.