Книжки логопедичної серії «Веселий равлик» — це перші книжки малюка, які, будьте певні, стануть улюбленими та дуже-дуже корисними для маленьких читачів і їхніх батьків. Адже, крім яскравих кумедних малюнків, веселих і дотепних віршів, книжки серії містять поради-підказки фахівця з раннього розвитку дитини, професійного логопеда Валентини Рожнів.


Здоровим будь!
Народжується малюк, і найсокровенніше бажання рідних, аби він ріс здоровим. Звісно, спочатку про все необхідне для цього подбає люба матуся, але ..
Ціна: 150 грн
Іде коза рогатая
З покоління в покоління батьки, дідусі й бабусі забавляли дітей, примовляючи вірші та пісеньки, в яких закодовано прадавні знання з нар..
Ціна: 150 грн
Коли на дітей напада вереда
У сім’ї, де є маля, батьки мають дбати не лише про те, чи доглянута дитина, а й навчати її правил чемної поведінки. У книжці «Коли на дітей напада вер..
Ціна: 150 грн
Комплект з семи книжок логопедичної серії «Веселий равлик»
До комплекту з семи книжок логопедичної серії «Веселий равлик» входять: «Здоровим будь! Перша книжка малюка» Народжується малюк, і найсокровенні..
Ціна: 788 грн (замість 1 050 грн)
Обережно — дорослі!
У сім’ї, де є маля, батьки насамперед мусять зробити дитячий простір безпечним. У збірці «Обережно — дорослі!» кмітливі, але непосидючі звірятка раз у..
Ціна: 150 грн
Хто сказав ку-ку-рі-ку?
У сім’ї, де зростає маля, батьки намагаються приділити більше уваги саме ранньому розвитку дитини. Книжка «Хто сказав ку‑ку-рі-ку?» розповість ма..
Ціна: 150 грн
Чудернацькі вірші
Кожна родина, у якій росте малюк, намагається найбільше уваги приділяти саме ранньому розвитку дитини. Дотепні та ритмічні «Чудернацькі вірш..
Ціна: 150 грн
Я і ми
У сім’ї, де зростає маля, батьки намагаються приділити якомога більше уваги саме ранньому розвитку дитини. З перших місяців життя малюк почи..
Ціна: 150 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)