Хіти
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
96
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
від 10 до 12 років
Жанр:
дитяча література
Серії
Без серії
Автор
Антуан де Сент-Екзюпері
Хіти
Хіт
Формат:
165*215 мм
ISBN:
978-617-7200-96-2
Вік читача:

Маленький принц

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

150 грн
В наявності

Ця книжка — справжній шедевр видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері (1900–1944), якого один із його вчителів назвав «воістину універсальним талантом». Це захоплива лірична казка з цікавою фабулою для дітей і глибинним філософським змістом для дорослих, бо йдеться в ній про вічні категорії — добро і милосердя, чистоту і безпосередність, зачарований погляд на світ і любов до ближнього. «Добре бачить лише серце. Найголовнішого не побачити очима», — цю істину письменник стверджує своїм останнім закінченим твором, що його він сам просто і вишукано ілюстрував. Чудова книжка — на всі часи.

Щоб зазирнути до книжки, клікніть на обкладинку.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Антуан де Сент-Екзюпері

Французький письменник (29 червня 1900 — 31 липня 1944) й авіатор, нагороджений Воєнним хрестом Французької Республіки. Походив з аристократичної родини, мав титул графа.

Був військовим льотчиком. Не зважав на правила, літав переважно інтуїтивно, але вроджене чуття не раз рятувало його з халеп.

Після капітуляції Франції у 1940 емігрував до США. Там і побачив світ його «Маленький принц». Вперше книжка вийшла у Нью-Йорку 1943 року з акварельними малюнками автора.

Блог

Книжки про тих, кого ми приручили

Книжки про тих, кого ми приручили

Марія Правда у подкасті «Правдиві читання» розповідає про книжки про етичне ставлення до тварин, серед яких «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері та «Пакс» Сари Пенніпакер.