Чи є серед ваших знайомих справжні письменники? Ні? То знайте, це звичайні люди з незвичайним талантом: вони дивовижним чином уміють почути, а потім записати цікаві й захопливі історії, які ми маємо щастя читати! А ще живуть на світі художники, що теж нічого не вигадують, вони дивовижним чином бачать прочитані історії, які завдяки їм оживають!

Може, і серед вас є такі таланти?!


Аліса в Країні Див
«Були собі…» — так зазвичай починаються казки, але один талановитий англійський математик Чарльз Лютвідж Доджсон, якого всі знають як Льюїса Керр..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Велика книжка маленьких казок
Казки неперевершеної Астрід Ліндґрен  —  прості й чарівливі водночас. Герої казок, здається, звичайні хлопчики й дівчатка. Та кожне маленьке..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Детектив Блюмквіст здобуває славу
Трилогія про Калле Блюмквіста — справжній детектив, хоча й для дітей. Видатна дитяча письменниця Астрід Ліндґрен написала твір, який несе радість..
Ціна: 240 грн (замість 300 грн)
Детектив Блюмквіст ризикує
Видатна шведська письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр — трилогію про Калле Блюмквіста. Вона дарує радість уже декільком поколінн..
Ціна: 240 грн (замість 300 грн)
Книжка про Лотту з Бешкетної вулиці
Лотта — найменша донечка в родині Німанів. Вона ще не ходить до школи, тож може втнути таке, чого старші діти вже не роблять. Скажімо, ..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Комплект з п'яти книжок серії «Невигадані історії про доброту»
До комплекту увійшли п'ять книжок серії «Невигадані історії про доброту». «Расмус-бродяга» Астрід Ліндґрен Расмус, десятирічний сирота, мріє про р..
Ціна: 938 грн (замість 1 250 грн)
Мадікен
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні іст..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Мадікен і Манюня
Головна героїня цієї повісті знаменитої письменниці Астрід Ліндґрен дівчинка Мадікен з Юнібакена вважає, що вона живе в найдивовижнішому місці у світі..
Ціна: 160 грн (замість 200 грн)
Мері Поппінс. Книга 1
Якось, коли повіяв східний вітер, на порозі будинку Бенксів з’явилася нова няня. Це була неперевершена Мері Поппінс. Вона вміла їздити вгору поруччям ..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Мері Поппінс. Книга 2
Без Мері Поппінс усе в будинку Бенксів пішло шкереберть! Навіть вода для гоління була загаряча, а для чаю — захолодна! Та одного чудового ранку ідеаль..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Мері Поппінс. Книга 3
Уяви, цього разу Мері Поппінс прилетіла на ракеті від феєрверка! І життя Джейн та Майкла знову сповнилося чудес. Вони побачили дивовижні музичні скрин..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Мері Поппінс. Книга 4
Яка вона, ідеальна няня? Може, та, яка тебе розуміє, навіть коли вередуєш, а коли потрапляєш у халепу — завжди рятує? Чи та, на дні народження якої м..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Мері Поппінс. Книга 5-8
Гадаєте, ідеальна няня існує? Яка вона? Може, та, що кожного ранку дивує вишуканими сніданками за рецептами з власної кулінарної книжки? Чи та, яка ви..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Ми на острові Сальткрока
Кожна книжка Астрід Ліндґрен — цілий світ. Не одне покоління дітей захоплюється пригодами вигаданих нею, але таких живих, таких різних і ..
Ціна: 280 грн (замість 350 грн)
Пітер Пен
Казкову повість Джеймса Баррі «Пітер Пен» знають і люблять діти не лише у Великій Британії, а й в Україні. Читаючи її, малюки..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Пригоди свинки Мерсі
У книжці відомої американської письменниці Кейт ДіКамілло, нагородженої «Медаллю Ньюбері» за особливий внесок у дитячу літературу, — цікаві історії пр..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Расмус-бродяга
Расмус, десятирічний сирота, мріє про родину. Одного дня він вирішив сам знайти собі батьків і втік з притулку… Нелегкими були мандри. На..
Ціна: 200 грн (замість 250 грн)
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)