Обкладинка:
тверда
Сторінок:
144
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Внутрішні світи
Автор
Деббі Тан
Формат:
218*260 мм
ISBN:
978-617-8373-43-6
Жанр:

Книжки – то любов

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

500 грн
В наявності

Ода до читацтва!

Чарівні комікси з цієї збірки показують, як це — бути залюбленими в книжки, книжечки, книжульки! А ще — книгарні! Й бібліотеки теж!
«Книжки – то любов» – книжка-подарунок для всіх, хто обожнює аромат друкарської фарби, годинами полює на справжні скарби серед полиць і залюбки поринає в нові світи, спорядившись лише чаєм і зручною ковдрою. У коміксах Деббі Тан думки й звички книголюбок та книголюбів відображені кумедно і правдиво.

Деббі Тан – коміксистка й ілюстраторка з Бірмінґему, що в Англії. Вона малює й пише про буденне життя, а також про свою любов до чаю і книжок. Комікси Деббі мають широку аудиторію у світі. Її збірка коміксів про інтровертність «Тиха дівчина у гучному світі» також нещодавно вийшла в українському перекладі.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: Book Love

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Комікс «Книжки – то любов» – номінант Goodreads Choice Award у категорії графічні романи та комікси (2019).
  2. У ТОП-100 бестелерів Amazon у категорії книжки про книжки та читання.
  3. «Твори Тан прекрасно вловлюють радості книголюба: аромат нової книжки, відвідини нової книгарні, далекі краї, куди книжки можуть тебе перенести... Це чарівне і приємне читання, в якому книголюби з усього світу знайдуть себе», – Bookish.
  4. «Комікси Тан зрезонують книголюбам звідусіль, викликаючи в них сміх, похитування голови, а ще спонуку глянути на власні книжкові полиці з легкою усмішкою. Книжкові черв’яки відчують, що їх помічають, визнають, оцінюють і люблять», – Book Riot.
  5. «Якщо ви шукаєте грайливу, захопливу книжку, що викликає усмішку, для себе чи іншого книголюба, ви її знайшли – це “Книжки – то любов” Деббі Тан», – Sweatpants & Coffee.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Деббі Тан

Блог

Видавничі плани: комікси Деббі Тан

Видавничі плани: комікси Деббі Тан

Щирі, дотепні та добре впізнавані комікси Деббі Тан – те, чим хочеться ділитись з усім світом. Готуємо українською комікси «Любов до книжок» та «Тиха дівчина у гучному світі: історія інтровертки». Перекладає Марина Дубина.

Блог

План випуску коміксів DC, Image і не тільки на весну-літо 2024 року

План випуску коміксів DC, Image і не тільки на весну-літо 2024 року

Очікувані продовження (і навіть завершення!) улюблених циклів, нові пригоди у знайомих всесвітах і досі незвідані графічні світи – все це чекає на нас у першій половині 2024 року. Запрошуємо зазирнути до наших видавничих планів.

Блог

Новинки лютого Видавництва «РМ»

Новинки лютого Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.