Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Автор
Деббі Танґ
Підзаголовок
Quiet Girl in a Noisy World: An Introvert's Story
Формат:
0*0 мм
ISBN:
178
Жанр:

Тиха дівчина у гучному світі: історія інтровертки

Quiet Girl in a Noisy World: An Introvert's Story

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Милі, кумедні та щемкі комікси Деббі Танґ розкривають злети і падіння становлення інтроверта.

  Подарунковий збірник коротких коміксів, який показує досвід авторки-інтровертки у світі екстравертів. Розслаблена розповідь, яку можна читати від початку до кінця, або розгортати на кілька хвилин на дозвіллі. Історія охоплює три роки з життя Деббі, від закінчення коледжу і до сьогодні. У ці ранні роки дорослості Деббі повільно, але нарешті виявляє, як називається її постійна потреба побути на самоті: вона –  інтровертка.

  У першій половині книжки про останній рік навчання Деббі у коледжі: спілкування з однолітками, побачення, закоханість (в екстраверта!), переїзд, шлюб, знайомство з новими людьми і просто намагання вписати. У другій половині її життя після завершення навчання: пошук роботи, навчитись жити з чоловіком, намагання зрозуміти соціальні зобов'язання, які приходять з чоловіковою родиною, а ще офісне життя.

  Героїня вчиться приймати свою інтровертність і знаходити способи насолоджуватись екстравертним світом, задовольняючи власну потребу у тиші.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Деббі Танґ

  Блог

  Видавничі плани: комікси Деббі Танґ

  Видавничі плани: комікси Деббі Танґ

  Щирі, дотепні та добре впізнавані комікси Деббі Танґ – те, чим хочеться ділитись з усім світом. Готуємо українською комікси «Любов до книжок» та «Тиха дівчина у гучному світі: історія інтровертки». Перекладає Марина Дубина.