Обкладинка:
тверда
Сторінок:
184
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Ілюстрації:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
комікси
Серії
Внутрішні світи
Автор
Деббі Тан
Формат:
218*260 мм
ISBN:
978-617-8280-04-8
Жанр:

Тиха дівчина у гучному світі

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

500 грн
В наявності

Милі, кумедні й невибагливо щирі, комікси Деббі Тан розповідають про злети й падіння під час дорослішання інтровертки.

«Корисна інструкція для екстравертів, яким треба допомога, щоби зрозуміти своїх спокійніших друзів, і величезне полегшення для всіх інтровертів світу...»

— Юмі Сакуґава, художниця й авторка «Маленької книжки лайфгаків» та «Ілюстрованої інструкції як стати одним цілим зі всесвітом»

«Чутливі комікси й м’який гумор Тан висловлюють усю чарівливість інтровертності».

— Морін «Марці» Вілсон, авторка «Інтровертних каляк» Деббі Тан — коміксистка й ілюстраторка з Бірмінґему, що в Англії.

Вона малює й пише про інтровертність, книжки та чай на «Where’s My Bubble?» (wheresmybubble.tumblr.com). Її комікси публікувалися для широкої аудиторії, зокрема, на Bored Panda, Pulptastic, Goodreads та Susan Cain’s Quiet Revolution.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: Quiet Girl in a Noisy World: An Introvert's Story

3 причини прочитати
цю книгу

  1. Комікс «Тиха дівчина у гучному світі» входить до списку Найкращих графічних романів для підлітків 2018 за версією YALSA.
  2. «Для всіх, хто радше залишиться вдома на дивані, ніж піде на вечірку, милі комічні графічні мемуари Деббі Тан, що висвітлюють недоліки і переваги соціальної сором'язливості, будуть манною небесною з відлюдницького раю», – The Oprah Magazine.
  3. «Я – інтровертка все життя, і читання “Тихої дівчини у гучному світі” Деббі Тан дало мені надзвичайне відчуття свободи, коли читала про свої найпотаємніші та найособистіші думки, за які часто відчувала провину. Цей комікс – корисний посібник для екстравертів, які потребують допомоги для розуміння своїх менш соціальних колег. Але ще важливіше те, що комікс дає можливість зітхнути з полегшенням інтровертам, які замислювалися про те, що, можливо, вони – занадто антисоціальні, коли віддають перевагу можливості випити чаю на самоті, а не бурхливій вечірці з настільною грою», – художниця та авторка мальописів Юмі Сакуґава.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Деббі Тан

Блог

Видавничі плани: комікси Деббі Тан

Видавничі плани: комікси Деббі Тан

Щирі, дотепні та добре впізнавані комікси Деббі Тан – те, чим хочеться ділитись з усім світом. Готуємо українською комікси «Любов до книжок» та «Тиха дівчина у гучному світі: історія інтровертки». Перекладає Марина Дубина.

Блог

Новинки вересня Видавництва «РМ»

Новинки вересня Видавництва «РМ»

Щомісяця публікуємо дайджест новинок та додруків Видавництва «РМ». Для вашої зручності кожну книжку наводимо з лаконічною характеристикою.