Новинки
Ґідеон-Фоллз. Книга 1
Легенда чорного амбара розповідає про таємничу будівлю, яка то з’являється, то зникає впродовж років, і яка під час своєї появи приносить смерті та бо..
Ціна: 300 грн
У друці
Ґідеон-Фоллз. Книга 2
Розв’язку не видно у другому томі популярної серії від лауреата премії Айснера та автора бестселерів за версією New York Times Джеффа Леміра («Триліум..
Ціна: 300 грн
Акції
-50%
Комплект з двох коміксів «Монстриця»
До комплекту входять дві книжки серії «Монстриця»:   «Монстриця. Книга 1. Пробудження» «Монстриця» – епічна розповідь про Майку Піввовка..
Ціна: 375 грн (замість 750 грн)
Акції
-50%
Комплект з чотирьох коміксів «Сага»
До комплекту увійшли чотири комікси циклу «Сага». Сага. Книга 1 Відзначений нагородами БРАЯН К. ВОН («У: останній чоловік», телесеріал «Заг..
Ціна: 700 грн (замість 1 400 грн)
Монстриця. Том 1
«Монстриця» – епічна розповідь про Майку Піввовка, юну дівчину, що пережила катастрофічну війну між людьми й потаємниками в альтернативній реальності,..
Ціна: 400 грн
Монстриця. Том 2
Майка Піввовк утікає від сил коаліції, яка хоче взяти під контроль чи знищити могутнього Монстра, що живе в неї під шкірою. Але в Майки є і власна міс..
Ціна: 350 грн
Хіти
Сага. Книга 1
Відзначений нагородами БРАЯН К. ВОН («У: останній чоловік», телесеріал «Загублені») та визнана критиками ФІОНА СТЕЙПЛЗ («Таємна Спільнота», «Північ-40..
Ціна: 350 грн
Сага. Книга 2
«Сага» — розлога історія про молоду родину, яка з боєм намагається знайти своє місце у всесвіті. Автори комікса — письменник-лауреат багатьох премій Б..
Ціна: 350 грн
Сага. Книга 3
«Сага» — захоплива історія про молоде подружжя, яке з боєм намагається знайти своє місце у світі, від лауреатів премії Г’юґо Браяна К. Вона («Приватни..
Ціна: 350 грн
Сага. Книга 4
«Сага» — захоплива історія про молоде подружжя, яке з боєм намагається знайти своє місце у світі, від лауреатів премії Айснера Браяна К. Вона («Приват..
Ціна: 350 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)