Обкладинка:
тверда
Сторінок:
700
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Сузір’я світів
Автор
Роберт М. Веґнер
Підзаголовок
Кожна мертва мрія
Формат:
140*210 мм
ISBN:

Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 5

Кожна мертва мрія

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Війни не уникнути. Деана д’Кллеан знає це достеменно — але нині вона вже не Співачка Пам’яті й не воїтелька. Як обранка Аґара і Пані Вогню, вона мусить дбати про своє пустельне князівство, що от-от запалає від іншого полум’я — повстання рабів.

  У вирі цього повстання опиняється й Ґенно Ласкольник зі своїми вільними вершниками. Та вони поки не знають, що саме шукає серед рабів їхній кха-дар.

  Так само на далекій півночі Червоні Шістки навіть і гадки не мають, на яку прадавню й страшну таємницю вони саме натрапили.

  Долі персонажів дедалі частіше перетинаються, а могутні сили, що правлять світом, роблять наступний крок на шляху до мети, відомої лише їм.

  До книги також увійшла повість-приквел «Ще може замайоріти», в якій ми нарешті побачимо столицю Меекханської імперії та дізнаємося більше про минуле імператора і генерала Ґенно Ласкольника.

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: Każde Martwe Marzenie (Opowieści z Meekhańskiego Pogranicza, № 5)

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Роберт М. Веґнер

  Роберт М. Веґнер — автор найгучніших польських фентезійних романів останнього десятиліття. Цикл про Меекханську імперію — захоплива, оригінальна і драматична історія про честь і обов’язок, кохання й ненависть. Критики порівнюють книжки Веґнера з романами Ґлена Кука, Стівена Еріксона та Джо Аберкромбі