Акції
-50%
Господар крижаного саду
Вітаємо на планеті Мідґаард! Це магічне місце, населене розумними істотами, які схожі на людей; духом скандинавської міфології та жахливим створінн..
Ціна: 125 грн (замість 250 грн)
Джонатан Стрейндж та містер Норрелл
На початку XIX століття в Англії з’являється двоє магів, яким судилося змінити історію країни. Йде 1806 рік, на землі й на морі лютує війна з Наполеон..
Ціна: 0 грн
Акції
-50%
Закон ордену
Це світ після великої війни та знищення цілого народу. Світ, де дракони й мандрівні чарівники такі ж реальні, як політики та наймані вбивці. У цьому с..
Ціна: 150 грн (замість 300 грн)
Акції
Комплект з трьох книжок «Оповістки з Меекханського прикордоння»
До комплекту увійшли три книжки серії «Оповістки з Меекханського прикордоння»: 1. Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1. Північ-Південь ..
Ціна: 715 грн (замість 950 грн)
Акції
Комплект з шести книжок серії «Сузір'я світів»
До комплекту увійшли шість книжок серії «Сузір'я світів». 1. «Закон ордену» Пйотра Ґурського Це світ після великої війни та знищення цілого наро..
Ціна: 1 350 грн (замість 1 800 грн)
Леді з Грейс-Адье та інші історії
Збірка оповідань Сюзанни Кларк – авторки легендарного шедевру інтелектуального фентезі «Джонатан Стрейндж та містер Норрелл»! В..
Ціна: 0 грн
Найдревніші прокляття. Книга друга
Життя прекрасне для Маґнуса Бейна та Алека Лайтвуда. Вони живуть разом в прекрасній оселі, їхній чаклунський син Макс почав вчитись ходити, а вулиці Н..
Ціна: 0 грн
Найдревніші прокляття. Книга перша
Усе, про що мріяв Маґнус Бейн, – це відпустка: розкішна подорож Європою із Алеком Лайтвудом, Сутінковим мисливцем, який, попри всі перешкоди, таки ста..
Ціна: 0 грн
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1
Далека зимна Північ, межа Меекханської імперії. Імперських чиновників тут рідко зустрінеш, лише Гірська Варта дбає про громадян. Шоста рота оберігає м..
Ціна: 250 грн
Хіти
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 2
Схід Меекханської імперії вже багато років знаменитий своїми дикими степами, а ще — дивними Урочищами, що з’являються нізвідки й стають домівкою для д..
Ціна: 300 грн
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 3
Вигнанці повертаються додому! Народ Фургонників полишає кордони імперії. Вони прямують до земель, що лежать за величним гірським хребтом — Олекадами. ..
Ціна: 400 грн
Піранезі
Будинок Піранезі — не звичайна будівля: його кімнати нескінченні, коридори безконечні, а біля стін вишикувались тисячі статуй, кожна з яких відрізняєт..
Ціна: 0 грн
Новинки
Сіяч Вітру
Що би там собі не думали смертні, ангели не надто відрізняються від людей. Так само п’ють, курять, плетуть інтриги… От тільки мають більше влади й біл..
Ціна: 300 грн
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)