-50%
Господар крижаного саду
Вітаємо на планеті Мідґаард! Це магічне місце, населене розумними істотами, які схожі на людей; духом скандинавської міфології та жахливим створінн..
Ціна: 125 грн (замість 250 грн)
Джонатан Стрейндж та містер Норрелл
На початку XIX століття в Англії з’являється двоє магів, яким судилося змінити історію країни. Йде 1806 рік, на землі й на морі лютує війна з Наполеон..
Ціна: 0 грн
Новинки
Закон ордену
Це світ після великої війни та знищення цілого народу. Світ, де дракони й мандрівні чарівники такі ж реальні, як політики та наймані вбивці. У цьому с..
Ціна: 300 грн
Акції
Комплект з чотирьох книжок серії «Сузір'я світів»
До комплекту увійшли чотири книжки серії «Сузір'я світів».   1. «Закон ордену» Пйотра Ґурського Це світ після великої війни та знищ..
Ціна: 825 грн (замість 1 100 грн)
Леді з Грейс-Адье та інші історії
Збірка оповідань Сюзанни Кларк – авторки легендарного шедевру інтелектуального фентезі «Джонатан Стрейндж та містер Норрелл»! В..
Ціна: 0 грн
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1
Далека зимна Північ, межа Меекханської імперії. Імперських чиновників тут рідко зустрінеш, лише Гірська Варта дбає про громадян. Шоста рота оберігає м..
Ціна: 250 грн
Хіти
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 2
Схід Меекханської імперії вже багато років знаменитий своїми дикими степами, а ще — дивними Урочищами, що з’являються нізвідки й стають домівкою для д..
Ціна: 300 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)