Господар крижаного саду. Книга 1
Вітаємо на планеті Мідґаард! Це магічне місце, населене розумними істотами, які схожі на людей; духом скандинавської міфології та жахливим створінн..
Ціна: 300 грн
Хіти
Господар крижаного саду. Книга 2
Господар із вами — як і Сад його Надії збавтесь, як сюди ступили. Засліпнуть монітори, оглухнуть комунікатори, замовкне зброя. Тут володарює магія. ..
Ціна: 300 грн
Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл
1806 рік. Англія виснажена затяжною війною з Наполеоном. Минуло багато століть, відколи маги пішли в небуття, ставши тільки спогадом з минулого. Пр..
Ціна: 550 грн
Хіти
Закон ордену
Це світ після великої війни та знищення цілого народу. Світ, де дракони й мандрівні чарівники такі ж реальні, як політики та наймані вбивці. У цьому с..
Ціна: 300 грн
Комплект з двох книжок «Господар крижаного саду» Ярослава Ґжендовича
До комплекту входять «Господар крижаного саду. Книга 1. Нічний подорожній» Вітаємо на планеті Мідґаард! Це магічне місце, населене розумними іс..
Ціна: 550 грн
Комплект з трьох книжок «Оповістки з Меекханського прикордоння»
До комплекту увійшли три книжки серії «Оповістки з Меекханського прикордоння»: 1. Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1. Північ-Південь ..
Ціна: 1 200 грн (замість 1 500 грн)
Комплект з чотирьох книжок серії «Сузір'я світів»
До комплекту увійшли чотири книжки серії «Сузір'я світів».   1. «Закон ордену» Пйотра Ґурського Це світ після великої війни та знищ..
Ціна: 1 350 грн
Комплект з шести книжок серії «Сузір'я світів»
До комплекту увійшли шість книжок серії «Сузір'я світів». 1. «Закон ордену» Пйотра Ґурського Це світ після великої війни та знищення цілого наро..
Ціна: 2 100 грн
Новинки
Леді з Ґрейс-Адью та інші історії
«У творах Кларк бринить мерехтлива легкість, як у найкращих казках» © The Times Фейрі завжди ближче, ніж здається. Буває, перетнеш невидиму межу — ..
Ціна: 300 грн
Хіти
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 1
Далека зимна Північ, межа Меекханської імперії. Імперських чиновників тут рідко зустрінеш, лише Гірська Варта дбає про громадян. Шоста рота оберігає м..
Ціна: 500 грн
Хіти
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 2
Схід Меекханської імперії вже багато років знаменитий своїми дикими степами, а ще — дивними Урочищами, що з’являються нізвідки й стають домівкою для д..
Ціна: 500 грн
Хіти
Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 3
Вигнанці повертаються додому! Народ Фургонників полишає кордони імперії. Вони прямують до земель, що лежать за величним гірським хребтом — Олекадами. ..
Ціна: 500 грн
Піранезі
Будинок Піранезі — не звичайна будівля: його кімнати нескінченні, коридори безконечні, а біля стін вишикувались тисячі статуй, кожна з яких відрізняєт..
Ціна: 0 грн
Хіти
Сіяч Вітру
Що би там собі не думали смертні, ангели не надто відрізняються від людей. Так само п’ють, курять, плетуть інтриги… От тільки мають більше влади й біл..
Ціна: 300 грн
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)