Обкладинка:
тверда
Сторінок:
640
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Жанр:
художня література, підліткова література
Серії
Фантастичні світи
Автор
Шелбі Мег'юрін
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The Scarlet Veil

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Селія Трамбле завжди була хорошою дівчинкою: доброю і красивою, донькою, якою батьки можуть тільки пишатися. Вона дивує все королівство, коли порушує традицію, щоб стати першою мисливицею. Її капітан і наречений Жан-Люк, який керує мисливцями залізною рукою, теж неабияк здивований. Він – не єдиний, хто хвилюється про безпеку Селії. Хоча друзі намагаються оберігати її від жахів минулого, таємничий шепіт все ще переслідує її, а в Бельтеррі піднімає голову нове зло – і залишає за собою знекровлені тіла.

  Сповнена рішучості проявити себе у новій ролі, Селія вистежує вбивцю до лігва Вічних Les Éternels – прадавніх істот, про яких говорять тільки в дитячих жахачках, – і привертає увагу їхнього короля, монстра, який ховає свої плани за красивими словами та різкою посмішкою. Тепер Селії треба ще більше боятися темряви, тому що ближче він до неї, то більше вона відчуває спокуси піддатися темному голоду – його... і своєму.

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: The Scarlet Veil

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман The Scarlet Veil – номінант Goodreads Choice Award у категорії найкраще Young Adult фентезі та наукова фантастика (2023).
  2. Бестселер The New York Times та IndieBond.
  3. Серед найкращих книжок 2023 за версією Barnes and Noble.
  4. «Хвацький старт фентезійної дилогії... горорний екшн, зухвалий гумор та п'янка романтика оживлюють заплутану центральну таємницю і мандрівку Селії до самопізнання», – Publishers Weekly.
  5. «...Історія, в яку можна вчепитись зубами», – Kirkus Reviews.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Шелбі Мег'юрін