Обкладинка:
тверда
Сторінок:
540
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Серії
Фантастичні світи
Автор
Шелбі Мег'юрін
Підзаголовок
Blood and Honey
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Змія і голуб. Книга 2. Кров і мед

Blood and Honey

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

2 дописи у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Ледь уникнувши смерті від рук Дам Бланш, Лу, Рід, Коко та Ансель тікають від ковену, королівства і церкви  – втікачі, яким ніде сховатись.

  Щоб уникнути зграй відьом та натовпу мисливців, які наступають їм на п'яти, Лу та Ріду потрібні союзники. Сильні. Але захист має свою ціну, тож їм доведеться розділитись, щоб зібрати свої армії. Лу та Рід намагаються подолати прірву, яка розділяє їх, а підла Моргана заманює їх у смертельну гру в кішки-мишки, яка може зруйнувати щось дорожче, ніж якийсь ковен.

  Продовження бестселера «Змія і голуб», в якому ще гарячіша романтика та темніша магія – те, що треба для фанів Сари Дж. Маас.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Змія і голуб» – номінант премій: Rhode Island Teen Book Award (2021), Goodreads Choice Award у категорії янґ-едалт фентезі та наукова фантастика, а також дебютний роман (2019).
  2. Найкраща книжка Amazon у 2019 році. Бестселер Indiebound. Вибір книжкового клубу The Barnes & Noble YA Book Club.
  3. «Зачарує шанувальників романтики», – Kirkus Reviews.
  4. «Мег’юрін взяла троп про відьом та мисливців на відьом і перетворила його в щось абсолютно нове. Побудова цього світу привабить читачів, а сильна і водночас тужлива натура Лу спонукатиме перегортати сторінку за сторінкою», – School Library Journal.
  5. «Потужні персонажі другого плану та світ, натхненний елегантною Францією, створюють цікаве тло, та все ж стрижнем цього фентезі є складний і часто бурхливий роман Лу і Ріда», – Booklist.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Шелбі Мег'юрін

  Блог

  Трилогія «Змія і голуб» вийде українською

  Трилогія «Змія і голуб» вийде українською

  Український переклад трилогії Шелбі Мег'юрін «Змія і голуб» вийде у видавництві «РМ» у 2023-2024 роках. Перекладачка серії – Марія Пухлій.

  Блог

  Ідеальна весняна книжка: знайдіть свою

  Ідеальна весняна книжка: знайдіть свою

  Весняний настрій такий же мінливий, як і погода. Що ж читати, коли хочеться то обійняти весь світ, то залізти під ковдру і навіть носа не показувати? Книжки, які дозволяють відчувати якнайповніший спектр емоцій. Такий же різнобарвний, як і весна.