Обкладинка:
тверда
Сторінок:
904
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Сузір’я світів
Автор
Сюзанна Кларк
Формат:
140*210 мм
ISBN:
978-966-917-785-8

Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

5 дописів у блозі

550 грн
 • Немає в наявності

 • 1806 рік. Англія виснажена затяжною війною з Наполеоном.

  Минуло багато століть, відколи маги пішли в небуття, ставши тільки спогадом з минулого. Проте один чарівник таки залишився – відлюдник м-р Норрелл, чия магія хвилює і бентежить усю країну. Переїхавши до Лондона, маг повертає до життя прекрасну жінку й прикликає примарний флот, щоб залякати французів.

  Однак авторитету обачного, метушливого Норрелла кидає виклик поява іншого мага. Молодий, привабливий і зухвалий Джонатан Стрейндж – повна протилежність Норреллу. Так розпочинається небезпечна боротьба між двома великими магами, що затьмарює навіть війну між Англією та Францією. Їхня затятість і необачне звернення до темних мистецтв спричинять більше лиха, ніж вони самі здатні уявити.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Нагороди роману «Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл»: Премія Г'юго за найкращий роман (2005), Найкращий роман року за версією Time (2005), Всесвітня премія фентезі за найкращий роман (2005), Премія Локус за найкращий дебютний роман (2005), Міфопоетична премія за твір для дорослих (2005) та British Book Awards – Дебют року (2005).
  2. Номінації: Букерівська премія (2004), Вітбредівська премія за перший роман (2004), Guardian First Book Award (2004) та British Book Awards (2005).    
  3. Екранізований ВВС One у 2015 році.
  4. «Безсумнівно найкращий англійський фантастичний роман, написаний за останні сімдесят років», – Ніл Ґейман.
  5. «Миттєво став класикою, один з найкращих фентезі-романів, які тільки були написані», – Kirkus Reviews.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Сюзанна Кларк

  Блог

  Три книжки Сюзанни Кларк вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Три книжки Сюзанни Кларк вийдуть у видавництві «Рідна мова»

  Вихід роману «Джонатан Стрейндж та містер Норрелл» запланований на вересень-жовтень, збірки оповідань «Леді з Грейс-Адье та інші історії» – на грудень 2021 року. «Піранезі» - на 2022 рік.

  Блог

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  Фентезійне «Сузір'я світів»: як обрати свою книжку

  У серії «Сузір'я світів», започаткованій видавництвом «Рідна мова», вийшла низка книжок видатних польських авторів, але невдовзі їм складуть компанію письменники з інших країн. Темне фентезі та його більш класичний вимір, – що ж обрати для себе. Пропонуємо невеликий екскурс серією.

  Блог

  Трилогія «Змія і голуб» вийде українською у 2022 році

  Трилогія «Змія і голуб» вийде українською у 2022 році

  Український переклад першої книжки трилогії Шелбі Мег'юрін «Змія і голуб» вийде у видавництві «Рідна мова» у травні 2022 року, друга та третя частини – пізніше того ж року. Перекладачка серії – Марія Пухлій.

  Блог

  День дарування книжок: десять ідей

  День дарування книжок: десять ідей

  Книжка – чудовий подарунок, але вибрати саме ту буває так складно, що майже нереально. Маємо вихід: знайдіть серед цих типів читачів свого, а ми підкажемо, яку історію йому варто прочитати.

  Блог

  Двоє чарівників намагалися відродити англійську магію: рецензія на «Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл»

  Двоє чарівників намагалися відродити англійську магію: рецензія на «Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл»

  Сюзанна Кларк – британська письменниця. Своє дитинство вона провела на півночі Англії та Шотландії. Мабуть, саме ці краї надихнули її на створення дебютного роману «Джонатан Стрейндж і м-р Норрел», адже в цій історії відчувається любов до всього англійського.