Сторінок:
450
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Емма Терж
Підзаголовок
Ink Blood Sister Scribe
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Чорнило. Кров. Сестра. Літописець

Ink Blood Sister Scribe

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Захопливий дебютний роман, де дві зведені сестри, яким доручили охороняти сімейну магічну книгозбірню, мають об'єднати сили, щоб розкрити смертоносну таємницю, що зачаїлася в самому серці колекції. Історія про сімейну відданість і зраду, про прагнення до магії і влади.

  Упродовж багатьох поколінь родина Калотай охороняла колекцію старовинних та рідкісних книжок. Книжок, які дозволяють людині проходити крізь стіни чи маніпулювати стихіями – книжками про магію, які сестер Джоанну й Естер вчили шанувати і оберігати.

  Будь-яка магія має свою ціну, і сестри роками були у розлуці. Естер втекла на віддалену базу в Антарктиді, щоб уникнути долі, що вбила її матір, а Джоанна усамітнилася в родинному домі у Вермонті, присвятивши своє життя вивченню заповітних томів. Але після того, як їхній батько раптово помер під час читання книжки, яку Джоанна раніше ніколи не бачила, сестри мають об'єднатися, щоб зберегти сімейний спадок.

  Вони відкриють світ магії набагато більший та небезпечніший, ніж могли уявити, таємниці, які приховували їхні батьки, таємниці, що охоплюють століття, континенти, і навіть інші бібліотеки...

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Чорнило. Кров. Сестра. Літописець» – вибір редакції Amazon.
  2. Вибір книжкового клубу Good Morning America Book Club.
  3. «Йдіть, куди веде цей роман, і ви загубитесь серед чарівних заклинань, це книжка про магію, про книжки про магію та людей, які отримують імпульс від їхнього читання. Вийдіть за межі магії, і ви залишитеся з карколомною історією про сім’ю, де правда розмивається брехнею, а кров недостатньо густа. Сміливий, свіжий роман від надзвичайного нового голосу», – Марлон Джеймс, автор бестселера «Чорний Леопард, Рудий Вовк».
  4. «“Чорнило. Кров. Сестра. Літописець” – це одночасно: і пригода, і головоломка, і заплутаний трилер, і ніжний роман. Це чарівна книга про магію книжок; я її обожнюю», – Алікс І. Герроу, авторка бестселерів «Десять тисяч дверей Дженьєрі».
  5. «Найкращі книжки не просто розширюють наш світ, вони впускають світло з нових світів. Чарівна книжка “Чорнило. Кров. Сестра. Літописець” саме така. Порівну моторошний і чарівливий, дебют Терж – це лист-зізнання в любові до історій звідусіль», – Рошані Чокші, авторка бестселера «Позолочені вовки».

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Емма Терж