Обкладинка:
тверда
Сторінок:
320
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Рошані Чокші
Підзаголовок
The Last Tale of the Flower Bride
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Остання оповідка квіткової нареченої

The Last Tale of the Flower Bride

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Розкішна, пронизана готикою, історія про шлюб, який розкриває темні таємниці, про дружбу, прокляту закінчитися трагедією, і небезпеку віри в казки – захопливий дорослий дебют авторки бестселерів New York Times Рошані Чокші.

  Був собі чоловік, який вірив у казки, і одружився він з красивою таємничою жінкою, яку звали Індиґо Максвелл-Кастеньяда. Він був знавцем міфів. Вона – спадкоємицею багатства. Вони обмінювалися подарунками й історіями і вірили, що житимуть довго та щасливо. В обмін на своє кохання Індиґо взяла з нареченого обіцянку, що він ніколи не ритиметься в її минулому.

  Але, коли Індиґо дізнається, що її далека тітка помирає, подружжя змушене повернутися в дім її дитинства, Будинок мрій. Там чоловік виявляє, що не може опиратися спокусі порушити обіцянку. В екстравагантних кімнатах і затхлих залах ветхого маєтку ховається тінь ще однієї дівчини: Азур, найдорожчої подруги дитинства Індиґо, яка раптово зникла. Дім повільно розкриває таємниці дружини, і чоловік змушений вибирати між реальністю та фантазією, навіть якщо це загрожує їхньому шлюбу… або і їхнім життям.

  Поєднуючи соковиту, моторошну атмосферу «Мексиканської готики» та мрійливий чар «Незримого життя Адді Ларю» – «Остання казка квіткової нареченої» творить захопливий dark romance про кохання і брехню, секрети і зраду, а ще історії, які ми розповідаємо собі, щоб вижити.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «Остання оповідка квіткової нареченої» – номінант Goodreads Choice Award в категорії фентезі (2023).
  2. Бестселер та вибір редакції Amazon.
  3. «Розповідь Чокші така ж солодка, як шматочок фейрі-фрукта, і така ж підступна. Кожен шматочок оксамитовий, кожен ковток, мов щире золото, а смак залишається з тобою, як гарячковий сон», – В. Е. Шваб, авторка бестселера «Незриме життя Адді Лярю».
  4. «Чудова і вишукана, ця чуттєва казка підсвічує руйнівну та спокутну силу кохання та брехні», – Голлі Блек, авторка бестселера «Жорстокий принц».
  5. «Казка в найдавнішому і найсправжнішому значенні: тривожний сон, сповнений крові та любові, жорстокої правди і красивої брехні. Вона поглинула мене цілком, а я й не опиралася», — Алікс І. Герроу, авторка бестселера Starling House.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Рошані Чокші