Обкладинка:
тверда
Сторінок:
450
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Е.Дж. Меллов
Підзаголовок
Mousai. Song of the Forever Rains
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Мусаї. Книга 1. Пісня вічних дощів

Mousai. Song of the Forever Rains

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Королівство Злодіїв – прихована місцина в світі Аадліор. Багато хто шепочеться про його існування, та мало кому вдавалося знайти це місце, обитель магії і насолоди. Там панує таємничий Король Злодій, а допомагають йому в цьому Мусаї – тріо шанованих чарівниць, яких всі бояться.

  Леркира Бассетт, може, й наймолодша серед Мусаї, та, коли співає, її голос має силу вбивати монстрів. Коли з'ясовується, що герцог Лаклан викачує з Королівства Злодіїв отруйний наркотик і використовує його для того, щоб мучити своїх підданих, Леркирі пропонують її першу сольну місію, яка полягає в тому, щоб спинити свавілля герцога. Амбітна Леркира погоджується та видає себе за потенційну наречену правителя. Однак через приязнь до лорда Даріуса Мекенна, законного спадкоємця Лаклана, завдання ускладнюється. Леркира  починає підозрювати, що в Даріуса є власні мотиви, щоб позбавити землі корумпованого герцога.

  Леркира і Даріус мають навчитися довіряти одне одному, щоб зберегти надію врятувати людей Лаклана і себе.

  Ласкаво просимо до світу Ааділора, де лорди і леді можуть бути вбивцями та злодіями, а найприємніші ноти несуть смерть. Чи вистачить вам сміливості послухати?

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Найкраща книжка місяця в категорії романтика на Amazon.
  2. «Читання, що зачаровує... Темне, ліричне фентезі, яке поєднує розкішну світобудову з найкращими романтичними тропами», – Kirkus Reviews.
  3. «Роман набирає швидкість з першої сторінки, у ньому багато романтики та пригод», – Booklist.
  4. «В прозі Меллов так легко загубитися, вона захоплює та викликає емоції. “Пісня вічних дощів” поєднує у собі виняткову світобудову, чудову динаміку персонажів та романтику, яка повільно розгорається. Я з нетерпінням чекаю продовження», – авторка бестселерів Чарлі Н. Голберг.
  5. «Історія настільки захоплива, що вона буде переслідувати вас ще довго після останньої сторінки», – авторка бестселерів Стейсі Гарт.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Е.Дж. Меллов