Обкладинка:
тверда
Сторінок:
550
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Жанр:
художня література
Серії
Фантастичні світи
Автор
Кассандра Клер
Підзаголовок
Книга 3. City of Glass. The Mortal Instruments
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Місто скла

Книга 3. City of Glass. The Mortal Instruments

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Щоб врятувати життя матері, Клері мусить поїхати до Міста скла, батьківщини тіньових мисливців. Не варто забувати, що вхід до міста без дозволу заборонений Законом, а порушення Закону означає смерть. Клері дізнається, що Джейс зовсім не хоче, щоб вона була там, а Саймона тіньові мисливці запроторили до в'язниці як дуже підозрілого вампіра, який не боїться сонячного світла.

  Коли Клері розкриває секрети минулого своєї родини, вона знаходить союзника у таємничому тіньовому мисливці Себастіані. Валентину вдалось відновити свої сили, тож їхній єдиний шанс перемогти його – битись разом зі своїми заклятими ворогами. Та чи можуть нижньосвітці та тіньові мисливці відкинути взаємну ненависть, щоб працювати разом? Чи Джейс усвідомлює, наскільки він готовий ризикувати для Клері? Чи зможе вона використати нові здібності, щоб врятувати Місто Скла – за всяку ціну?

  Кохання є смертним гріхом, а таємниці минулого виявляються смертельними, коли Клері та Джейс постають перед Валентином у третій частині серії.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кассандра Клер