Новинки
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
448
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих, книжки для підлітків
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література, підліткова література
Серії
Фантастичні світи
Автор
Елізабет Лім
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-42-9

Шість багряних журавлів

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

600 грн
В наявності

Шіорі’анма, єдина принцеса Кіати, має таємницю. В її жилах вирує заборонена магія. Того ранку, коли мали відбутися її заручини, Шіорі втрачає над нею контроль. Спершу ця помилка здається усмішкою долі, завдяки якій перенесли таке небажане весілля. Проте магія також привабила мачуху принцеси — Райкаму.

Райкама, яка й сама є чародійкою, проганяє пасербицю на заслання і перетворює її братів на журавлів. Вона застерігає Шіорі: за кожне слово, що зірветься з вуст дівчини, помиратиме один із її братів.

Самотня, без голосу й без копійки в кишені, Шіорі шукає своїх братів та з’ясовує, що навколо престолу точиться темна змова. І тільки Шіорі зможе навести лад у королівстві. Однак для цього їй доведеться довіритися паперовій пташці, примхливому дракону та хлопцеві, шлюбу з яким вона так люто уникала. Дівчина також мусить прийняти чари, стримувати які її вчили все життя, — і то за будь-яку ціну.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

Оригінальна назва книжки: Six Crimson Cranes

5 причин прочитати
цю книгу

  1. «Шість багряних журавлів» – номінант Goodreads Choice Award в категорії янґ-едалт фентезі та наукова фантастика (2021), лауреат AudioFile Earphones Award. Бестселер New York Times.
  2. «Сліпуча казка, сповнена захопливих історій», – Стефані Гарбер, авторка бестселера «Каравал».
  3. «Приголомшливий ретелінг казки. “Шість багряних журавлів” – ідеальне поєднання примхливості і дикості з перипетіями, які зачеплять ваше серце», – Хлоя Ґонґ, авторка бестселера These Violent Delights.
  4. «Неперевершена, приголомшлива казка, яка хвилює та захоплює. Лім – майстерна оповідачка, що стає все очевиднішим з кожним магічним перегортуванням сторінки», – Керрі Маніскалко, авторка бестселера The Kingdom of the Wicked.
  5. «Ця книжка – магічна! Написане поглине вас, і ви полюбите Шіорі. Я сама полюбила її з того моменту, як вона вистрибнула у вікно, щоб уникнути церемонії заручин, а це найперша сцена», – Крістін Кешор, авторка бестселера Graceling.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Елізабет Лім