Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
600
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Серії
Фантастичні світи
Автор
Лексі Раян
Підзаголовок
These Twisted Bonds
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Ці плутані зв'язки

These Twisted Bonds

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Між двома принцами і двома долями – саме так почувається Брі, усвідомлюючи, що хитке майбутнє царства фейрі висить на волосині.

  Після того, як сестру Брі продали фейрі, вона думала, що гірше вже не буде. Та, коли розуміє, що геть заплуталася у павутинні власної брехні – любить двох принців і не довіряє жодному з них – ця думка вже не здається слушною.

  Коли спалахує громадянська війна у Дворі Темряви, Брі не може вибрати сторону. Як вона може знати, кого підтримує, якщо вже навіть не впевнена, чи досі знає сама себе.

  У цій захопливій темній романтичній історії, що більше країну фейрі розриває зсередини, то зрозумілішим стає, що пророцтва не брешуть, а Брі має відіграти певну роль – хочеться їй цього чи ні.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Дилогія «Ці порожні обітниці» – номінантка Goodreads Choice Award в категорії янґ-едалт фентезі / наукова фантастика (2021 та 2022).
  2. Бестселер New York Times.
  3. «Сексуальна, дивовижна і повна таємниць. “Ці порожні обітниці” зовсім як світ фейрі: спокуслива, захоплива, небезпечна. Двоє дуже різних любовних інтересів, чимало гарячих моментів та вражаюча кінцівка, це фентезійний роман, якого я бажала», – Стефані Ґарбер, авторка бестселера «Каравал».
  4. «“Ці порожні обітниці” – новий сексуальний погляд на фейрі фентезі, який захопив мене з першої сторінки та змусив затримати подих в очікуванні другої частини. Брі – розумна і винахідлива героїня,  читачі залюбки вболівають за неї в світі, сповненому магії та романтики. Приготуйтеся закохатися в нового книжкового хлопця», – Ліза Максвелл, авторка бестселера The Last Magician.  
  5. «Лексі Райан написала чудове епічне фентезі, яке мене вразило. Химерні фейрі, любовні трикутники, від яких завмирає серце, виняткова побудова світу – “Ці порожні обітниці” – мастрід для шанувальників Сари Дж. Маас і Дженніфер Л. Арментраут. Дуже рекомендую, а мені потрібна наступна книга!» – Керрі Енн Раян, авторка серії Elements of Five.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Лексі Раян

  Блог

  Дилогія Лексі Раян «Порожні обітниці» вийде українською

  Дилогія Лексі Раян «Порожні обітниці» вийде українською

  «Порожні обітниці» побачить світ наприкінці 2023 року, а її продовження – «Плутані зв’язки» – взимку 2024.