Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків
Комплекти
Комплект
Жанр:
підліткова література, художня література
Серії
Сучасний підлітковий роман
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Комплект з чотирьох книжок серії «Сучасний підлітковий роман»

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

5 дописів у блозі

1 300 грн
 • Немає в наявності

 • До комплекту увійшли чотири книжки серії «Сучасний підлітковий роман».

  1. «Теорія ймовірностей для подорожнього в часі» Ніколь Валентайн
  Фінн уже майже звик, що його родичі зникають безвісти… Його сестра-близнючка потонула, коли їм було три роки. А кілька тижнів тому мама пішла від нього й батька без жодних пояснень. Фінн знаходить розраду в книжках про космос та в товаристві найкращої подруги Ґабі.
  Аж ось напередодні тринадцятиріччя Фінна бабуся розкриває внуку таємницю: жінки в їхній родині здатні подорожувати крізь час. Але Фінн — хлопчик, тому в нього немає цієї здібності. Однак він таки мусить знайти маму, яка потрапила в часову пастку. А може… Є ще й шанс повернутися в минуле і врятувати сестру?
  Фінн переконаний, що наука здатна пояснити все — навіть найзагадковіші явища. Втім часом, щоб усе вдалося, замало покладатися лише на логіку. Чи зможе Фінн повірити в незбагненне, а чи лишиться вірним собі?

  2. «Дорога Рудої Лисиці» Френсіс Ґрінслейд
  Тринадцятирічна Ліна на прізвище Лисиця вирушає з батьками в мандрівку своєї мрії — до Великого каньйону. Все було добре, аж поки GPS-пристрій її тата завів їхню автівку на глуху лісову дорогу. Події стають драматичними, коли машина ламається і спочатку тато, а потім і мама вирушають по допомогу й не повертаються. Ліна намагається вижити — без харчів, без прихистку, геть сама в неозорому глухому лісі.
  Сучасна робінзонада, динамічна, повчальна та водночас щемлива. Психологічна підліткова драма, в якій озвучено думки та настрої юної дівчини, котру не балувала доля. Посібник із виживання в дикій природі. Все це ви знайдете в захопливій книжці канадської письменниці Френсіс Ґрінслейд, яка знається на тому, про що пише.

  3. «Уявний друг» Стівена Чбоскі
  Уявіть… Що тікаєте з дому посеред ночі. Що знаєте, як мама робить усе для вашого щастя, але їй так само страшно, як і вам.
  Уявіть… Що переходите в нову школу, знайомитеся з новими людьми. Що бачите, яка щаслива від того ваша мама. Що чуєте манливий голос.
  Уявіть… Що прямуєте за знаками, заходите в ліс, пропадаєте безвісти на шість днів. І нічого не пам’ятаєте про те, що сталося.
  Уявіть… Що зміниться все… І доведеться рятувати всіх, кого любите.

  4. «Тут, у реальному світі» Сари Пенніпакер
  «Тут, у реальному світі» — зворушливий і щирий роман, ода всім інтровертам, фантазерам і мрійникам.
  Вейр класно проводить канікули, витаючи у хмарах: уявляє себе середньовічним лицарем і вигадує різні історії. Та батьки записують сина в літній табір, щоб він спілкувався з «нормальними» — товариськими дітьми.
  Уже першого дня Вейр утікає з ненависного табору до напівзруйнованої церкви неподалік — і зустрічає Джолін, таємничу саркастичну дівчинку, яка вирощує там папаї. Літні дні минають весело — Вейр допомагає Джолін і перетворює церкву на власний замок з магічною купіллю. Коли ж цю земельну ділянку виставляють на аукціон, хлопчик згадує правило з лицарського кодексу: «Завжди стій на захисті Правди та Добра і борися проти Несправедливості».
  Чи вдасться друзям урятувати своє улюблене місце? Чи стане Вейр справжнім героєм — тут, у реальному світі?

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Блог

  Отримуйте більше з книжковими та коміксовими комплектами

  Отримуйте більше з книжковими та коміксовими комплектами

  Прочитати одразу всю серію чи книжки, які ідеально пасують одна до одної, – все це можна з нашими комплектами. На обрані комплекти книжок та коміксів видавництва «Рідна мова» діє постійна знижка -25%, а на деякі комплекти – навіть більша.

  Блог

  Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

  Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

  Романи для підлітків та дорослих, культові мальописи та нонфікшн, який робить нас кращими, – пропонуємо вам ознайомитись з найяскравішими книжковими новинками видавництва «Рідна мова» першої половини 2021 року.

  Блог

  Сніг, мороз, Різдво – п’ять романів із зимовим настроєм

  Сніг, мороз, Різдво – п’ять романів із зимовим настроєм

  Про затишок святкових днів, про зустрічі з близькими, про крижані простори і навіть вічну мерзлоту – наша добірка художньої літератури, серед якої і романтична проза, і гостро соціальна, і фентезі.

  Блог

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Книжковий Миколай для підлітків. Ідеї подарунків

  Підлітки – вибагливі читачі. Дехто вже має сформовані смаки, хтось охоче експериментує з жанрами. Ми ж спробували відшукати те, що припаде до душі і шанувальникам фентезі, і фанатам реалістичних історій, і тим, кому подобається зазирати у майбутнє.

  Блог

  Книжки на 1000 грн для вакцинованих. Беремо участь у програмі єПідтримка

  Книжки на 1000 грн для вакцинованих. Беремо участь у програмі єПідтримка

  Придбати книжки видавництва «Рідна мова» за 1000 грн для вакцинованих за програмою єПідтримка можна на нашому сайті або у фірмовому магазині.