Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для підлітків
Жанр:
підліткова література, художня література
Автор
Джулія Беррі
Підзаголовок
The Scandalous Sisterhood of Prickwillow Place
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Скандальне сестринство з Приквиллов-роуд

The Scandalous Sisterhood of Prickwillow Place

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Учениці Школи св. Етельдреди для дівчат стикаються з неприємною дилемою. Нестерпну директорку місіс Плакетт та її похмурого брата містера Ґоддіна вельми незручно отруїли під час недільної вечері. Тепер школу майже напевно закриють, а учениць відправлять додому – хіба що ці семеро дівчат зможуть приховати убивство і переконати сусідів, що нічого не сталось.

  «Скандальне сестринство з Приквиллов-роуд» – розумна та весела вікторіанська історія, сповнена карколомних поворотів сюжету, плутанини та таємничих подій.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Джулія Беррі

  Cучасна популярна американська письменниця, лауреатка низки престижних літературних премій (серед яких Printz Honor і Los Angeles Times Book Prize). Здобула ступінь бакалавра з комунікацій у Політехнічному інституті Ренсселера та ступінь магістра з мистецтвознавства у Вермонтському коледжі. Живе з чоловіком та чотирма синами в Південній Каліфорнії.

  Блог

  Вікторіанський детектив від Джулії Беррі

  Вікторіанський детектив від Джулії Беррі

  Новий роман від авторки «Лагідної війни» – «Скандальне сестринство з Приквиллов-роуд» (The Scandalous Sisterhood of Prickwillow Place) вийде українською наприкінці 2022 – на початку 2023 року. Перекладає Марія Головко.