У друці
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
520
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Книжковий Арсенал 2021
Книжковий Арсенал 2021
У друці
У друці
Жанр:
підліткова література, художня література
Серії
Суперроман
Автор
Джулія Беррі
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-966-917-486-4

Лагідна війна

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

300 грн
 • Немає в наявності

 • Їх четверо — Гейзел, Джеймс, Обрі та Колетт. Талановита піаністка з Лондона; хлопець, що мріє стати архітектором, та натомість потрапляє на фронт; король регтайму й імператор джазу та бельгійська сирота з неймовірним голосом, душевні рани якої ще не скоро загояться…

  Їхню історію переповідає богиня Афродита — історію, сповнену викликів, втрат, сподівань, горя та пристрасті. Життя цих абсолютно різних і водночас схожих людей стверждує головну істину — якою могутньою стихією не була б війна, їй не зрівнятися з цілющою силою справжньої любові.

  «Гейзел зробила свій вибір. Вона могла б триматися із Джеймсом так, як того вимагали правила. Натомість вирішила бути такою, якою їй, очевидно, страшенно хотілося бути. Це все ті ямочки. Імперії руйнувалися і через менше».

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. «Лагідна війна» є номінаткою премій Audie Award у категорії young adult (2020), Amelia Elizabeth Walden Award (2020), «Вибір читачів» на Goodreads у категорії young adult (2019).
  2. Бестселер Amazon у категоріях young adult «Міфи та легенди», «Історичний роман» та «Фентезі-роман».
  3. Магічний реалізм, історизм та вплив грецьких міфів роблять «Лагідну війну» чтивом, від якого не відірватись.
  4. Події розгортаються у буремні роки Першої та Другої світових воєн, які не стають на заваді коханню, долю якого вирішать боги з Олімпу. 
  5. «Тріумфальний роман, зосереджений на історії... зворушлива, брутальна, і так, мила історія про те, як люди знаходять надію, коли світ божеволіє», BCCB Reviews.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Джулія Беррі

  Cучасна популярна американська письменниця, лауреатка низки престижних літературних премій (серед яких Printz Honor і Los Angeles Times Book Prize). Здобула ступінь бакалавра з комунікацій у Політехнічному інституті Ренсселера та ступінь магістра з мистецтвознавства у Вермонтському коледжі. Живе з чоловіком та чотирма синами в Південній Каліфорнії.