Хіти
Новинки
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
368
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Новинки
Новинки
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Коллін Гувер
Формат:
0*0 мм
ISBN:
978-617-8248-87-1

Спогади про нього

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

400 грн
В наявності

Відсидівши п’ять років у в’язниці за трагічну помилку, Кенна Ровен повертається в місто, де все й полетіло шкереберть, — і сподівається знову стати частиною життя своєї чотирирічної доньки. Однак відбудувати спалені мости Кенні не до снаги. Опікуни її доньки щосили пнуться не допустити Кенну до дівчинки. Єдиний, хто не закриває перед нею дверей — Леджер Ворд, власник місцевого бару. Він — одна з небагатьох ниточок, що веде до доньки Кенни… Між Леджером і Кенною спалахують почуття, та що сильніше вони розгораються, то більшають ризики: ніхто не має дізнатися про їхній зв’язок, адже надто багато стоїть на кону. Кенна мусить здобути прощення за минулі помилки, ставши на шлях зцілення і надії…

«Спогади про нього» від авторки бестселерів Коллін Гувер — відверта історія про вибір, відповідальність і любов, що долає всі перешкоди.

Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

5 причин прочитати
цю книгу

  1. Роман «Спогади про нього» – номінант премії Goodreads Choice Award у категорії романтична проза (2022).
  2. Входить до сотні найбільш продаваних книжок на Amazon. Займає чільні місця у категоріях сучасна проза та проза про сімейні стосунки.
  3. «Гувер глибоко занурюється в горе та провину, щоб створити багатогранну історію спокути для персонажів, які борються так само запекло, як і люблять», – Publishers Weekly.
  4. «Новий роман Коллін Гувер розірве вас на шматки і знову склеїть… Емоційний шедевр про втрату та надію, горе та прощення, а ще про те, як сила кохання може зцілити», – Popsugar.
  5. «Розбиває серце, але й вселяє надію»,  – The Nerd Daily.

Відгуки №1/N

Написати відгук

  • Дописи в блозі

Коллін Гувер

Народилась 11 грудня 1979 року у Техасі, США.

Авторка міжнародних бестселерів у жанрах: романтична проза, young adult, трилер.  Колін Гувер не любить обмежувати себе певним жанром, тому в її книжках їх може бути одразу кілька.

Засновниця благодійного сервісу тематичних книжкових коробок thebookwormbox та Book Bonanza.