Хіти
Велика Глушина
Крістін Генна влучно описує слабкість і стійкість людини, майстерно змальовує незламний дух американських першопрохідців та атмосферу вже напівзниклої..
Ціна: 450 грн
Зимове сонцестояння
Елфріда, колишня акторка, переїжджає в селище Дібтон, подалі від міського галасу — і сподівається почати життя з чистого аркуша. Вона швидко звикає до..
Ціна: 600 грн
Акції
Новинки
Комплект з двох книжок Едварда Резерфорда
До комплекту увійшли: «Лондон» «Лондон» — захопливий історичний роман Едварда Резерфорда про місто, що є серцем Великої Британії. Про те, як во..
Ціна: 1 125 грн (замість 1 500 грн)
Акції
Комплект з двох книжок Крістін Генни
До комплекту увійшли два романи Крістін Генни: «Чотири вітри» Все життя їй казали, що вона слабка й негарна. Все життя за нею доглядали, але не ..
Ціна: 675 грн (замість 900 грн)
Новинки
Лондон
«Лондон» — захопливий історичний роман Едварда Резерфорда про місто, що є серцем Великої Британії. Про те, як воно виникло і розвивалося, про його сві..
Ціна: 750 грн
Новинки
Париж
Місто кохання. Місто розкошів. Місто примар. Місто мистецтва. Захоплива історія про те, як військове поселення стародавніх римлян на болотистих бер..
Ціна: 750 грн
Провулок Світлячків. Книга 1
Потужний роман про кохання, втрату та магію дружби… Бурхливого літа 1974 року Кейт Муларкі зайняла своє місце на дні ієрархії восьмого класу. Дивов..
Ціна: 0 грн
Провулок Світлячків. Книга 2
Одного разу, дуже давно, я йшла темною нічною дорогою, яка має назву Провулок Світлячків, зовсім сама у найгіршу ніч у своєму житті і знайшла спорідне..
Ціна: 0 грн
Чотири вітри
Все життя їй казали, що вона слабка й негарна. Все життя за нею доглядали, але не любили. Все життя вона вважала себе зайвою та поводилася тихо, як ми..
Ціна: 450 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)