У друці
Передзамовлення
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
648
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Переклад:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Кен Фоллетт
Підзаголовок
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-64-1

Ніколи

Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

500 грн 400 грн
 • Передзамовлення

 • Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.

  Передзамовлення триває до 1 липня 2024 року включно
  Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 2 липня 2024 року

  У Сахарі двоє елітних агентів розвідки вийшли на слід потужної банди наркоторгівців, тож повсякчас ризикують власними життями, а закохавшись до нестями, — ще й кар’єрами. Тим часом молода красуня-вдова намагається врятуватися з полону сучасних рабовласників на шляху до Європи, а супроводжує її таємничий незнайомець, який, схоже, зовсім не той, за кого себе видає.

  У Китаї ж амбітний урядовець, що плекає надії на гідне майбутнє своєї батьківщини, бореться проти старої гвардії комуністів, які штовхають Китай, а разом із ним і його найближчого союзника — Північну Корею, до точки неповернення.

  На іншому кінці світу, у США, Полін Ґрін, перша жінка на посаді президента країни, з неабиякою дипломатичною майстерністю протистоїть терористичним атакам, нелегальній торгівлі зброєю, а також кампаніям із чорного піару, які влаштовує її головний політичний опонент. Полін будь-що прагне уникнути війни — і робить заради цього все від неї залежне.

  Проте один акт агресії тягне за собою інший, і ось уже наймогутніші держави світу опиняються в павутинні взаємних зобов’язань, з якого неможливо виплутатися. І коли всі частинки зловісного пазла стануть на свої місця, чи зможе хоча б той, хто має найщиріші наміри та непересічний дипломатичний талант, зупинити невідворотне?

  «Ніколи» — епічний роман від визнаного майстра слова Кена Фоллетта. Це драма світового масштабу, надзвичайний трилер про героїнь і лиходіїв, фальшивих пророків і справжніх воїнів, поміркованих політиків і революціонерів-опортуністів. Повний застережної мудрості для нашого часу, цей захопливий роман перенесе читача на самісіньку межу неймовірного.

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: Never

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Бестселер The New York Times та Amazon. Найкраща книжка місяця на Apple Books.
  2. «Чудово… Потужний і вражаючий виступ одного з найкращих письменників жанру», – Publishers Weekly.
  3. «Надзвичайно переконливо. “Ніколи” – першокласне розважальне читання, яке промовляє про важливе. Роман заслуговує мати успіх, якого, без сумніву досягне», – The Washington Post.
  4. «У Кена Фоллетта поганих книжок не буває, а “Ніколи” – взагалі найкраща його робота, що вміє як слід налякати. Сумніваюся, що від останніх 150 сторінок вийде відірватися», – Стівен Кінг.
  5. «Переконлива історія, аж надто реалістична», – Лоуренс Саммерс, колишній міністр фінансів США.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кен Фоллетт