Обкладинка:
тверда
Сторінок:
1000
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Кен Фоллетт
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Стовпи Землі

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Кен Фоллетт відомий у всьому світі як майстер напружених сюжетів. Однак його найбільший бестселер розповідає неймовірну історію про монаха ХІІ століття, який намірився зробити, здавалося б, неможливе: побудувати найбільший готичний собор, який коли-небудь бачив світ.

  Тут є все, чого читачі очікують від Фоллетта: інтрига, стрімкий екшн і пристрасна романтика. Те, що робить «Стовпи Землі» надзвичайними: час, коли розгортаються події, – ХІІ століття; місце події – феодальна Англія; тема – будівництво славетного собору. Фоллет відтворив грубувату і барвисту середньовічну Англію у кожній деталі: безкраї ліси, міста, оточені мурами, замки та монастирі.

  На цьому багатому і вигадливому тлі, доповненому руйнівною війною та ритмами повсякденного життя, майстерний оповідач показує читачам переплетення життів героїв, їхні мрії, почуття і труднощі, які вони долають. Ця історія розповідає про майстра-будівельника Тома; чарівну дворянку Алієну, настоятеля Кінґсбриджа Філіпа, каменяра Джека і лісову жінку Еллен, яка накладає жахливе прокляття. Кожен з цих персонажів дихає життям.

  Будівля собору стає центром драми. Навколо цього будівництва Фоллетт виплітає історію зради, помсти та кохання, яка починається з публічного повішення невинної людини і закінчується приниженням короля…

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: The Pillars of the Earth (Kingsbridge, #1)

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Цикл «Кінґсбридж», який відкриває роман «Стовпи Землі», – міжнародний бестселер.
  2. За мотивами книжки створені мінісеріал, відеогра та настільна гра.
  3. «Читання цієї книжки змусило мене по-іншому подумати про власне життя… Я дійшла до 800 сторінки і сповільнилася, бо не хотіла, щоб вона закінчувалася», – Опра Вінфрі.
  4. «Історична сага величезного масштабу й насиченості... Фоллетту блискуче вдається поєднати чималий обсяг і деталізацію, щоб створити роман, пройнятий справжністю, жорстокістю і сліпою вірою тієї епохи», – Sunday Express.
  5. «Масштабна і блискуча… велика епопея… наповнена неймовірно живими персонажами навіть через прірву століть… торкається усіх людських емоцій – любові й ненависті, вірності й зради, надії й відчаю. Дивіться самі. Це справді той роман, в який можна пірнути», – Cosmopolitan.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Кен Фоллетт