У друці
Передзамовлення
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Комплекти
Комплект
Жанр:
художня література
Серії
Великий роман
Автор
Едвард Резерфорд
Підзаголовок
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше
Формат:
150*225 мм
ISBN:

Комплект з трьох книжок Едварда Резерфорда

Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

3 дописи у блозі

2 250 грн 1 688 грн
 • Передзамовлення

 • Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.

  Передзамовлення триває до 25 червня 2024 року включно
  Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 26 червня 2024 року

  До комплекту увійшли:

  «Лондон»

  «Лондон» — захопливий історичний роман Едварда Резерфорда про місто, що є серцем Великої Британії. Про те, як воно виникло і розвивалося, про його світлі й темні часи. Про довгу дорогу до демократії, появу імпічменту — у XIV столітті! — і про те, як у боротьбі з парламентом монархи завжди програвали. Читач дізнається, як було створено Англійський банк і винайдено державний борг, чому Шекспір не друкував своїх творів і як з’явився весільний торт.

  І все це, а також чимало інших цікавих фактів, подається на тлі життя кількох родин, представники яких набувають статків і втрачають їх, одружуються з палкого кохання чи з холодного розрахунку, шукають скарби і зниклого графського спадкоємця, борються за свободу країни чи за права жінок… Переплітаючи крізь століття долі своїх героїв, письменник досліджує питання: то хто ж вони насправді — ці англійці?

  «Нью-Йорк»

  Майстер історичних романів-бестселерів створює грандіозну, масштабну драму Нью-Йорка від заснування міста до сьогодення. Як і у своїх попередніх романах-бестселерах, Едвард Резерфорд висвітлює культурні, соціальні та політичні зрушення через життя різних за походженням і достатком родин.

  Розповідаючи про переплетення доль персонажів, багатих і бідних, афроамериканців і білих, тубільців та іммігрантів, Резерфорд оживляє важливі події, які сформували Нью-Йорк та Америку: війну за незалежність, становлення міста як великого торговельного й фінансового центру, ексцеси позолоченого віку, вибух імміграції наприкінці XIX та на початку XX століття, випробування Другої світової війни, майже крах Нью-Йорка в 1970-х і його бурхливе відродження в 1990-х, атаки на Всесвітній торговий центр… Усюди вкраплені захопливі епізодичні ролі видатних діячів від Джорджа Вашингтона та Авраама Лінкольна до Бейба Рута.

  «Нью-Йорк» — книжка, на яку чекали мільйони шанувальників Едварда Резерфорда. Блискуче поєднання романтичних епізодів з картинами баталій, сімейних драм та особистих тріумфів чудово відображає пошуки свободи та процвітання в центрі історії США.

  «Париж»

  Місто кохання. Місто розкошів. Місто примар. Місто мистецтва.

  Захоплива історія про те, як військове поселення стародавніх римлян на болотистих берегах Сени перетворилося на Місто Світла, епіцентр західної цивілізації.

  Карколомна історія кількох родин у багатьох поколіннях, долі яких переплелися в Парижі: аристократів, предками яких були лицарі Карла Великого; бунтівників, що роздмухували вогнище Французької революції; крамарів, які втратили нажите під час правління Людовіка XV і знову розбагатіли за Наполеона; простолюдинів із Монмартру, котрі будували Ейфелеву вежу та грабували багачів біля кабаре «Мулен Руж». Розповідь про любов, зраду, родинні таємниці, про людей, які творили Париж — центр світової культури.

  Це роман для всіх, хто був у Парижі та закохався в місто…

  Це книжка для тих, хто ще мріє там побувати…

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Едвард Резерфорд

  Едвард Резерфорд – псевдонім Френсіса Едварда Вінтла (народився у 1948 році у Солсбері, Англія).

  Відомий автор епічних історичних романів, які охоплюють великі періоди часу, але відбуваються тільки у певних місцях. У його романах часто саме міста є головними героями.

  Резерфорд відвідував Кембриджський університет і Стенфордську бізнес-школу, де отримав стипендію Слоуна. Після закінчення університету працював у політичних дослідженнях, видавництві та книжковій торгівлі. У 1983 кинув цю роботу, щоб написати роман Sarum – історію на десять тисяч років, події якої відбувались довкола територій Стоунхенджа та Солсбері. Роман, опублікований у 1987, одразу став міжнародним бестселером. Після цього успіху письменник створив низку історичних романів, які перекладені на понад 20 мов.

  Українською у видавництві «Рідна мова» вийшов його роман «Париж».

  Блог

  Уривок з історичного роману «Париж» Едварда Резерфорда

  Уривок з історичного роману «Париж» Едварда Резерфорда

  «Париж» – захоплива розповідь, що простягається на сотні років і показує місто мистецтв через переплетення доль кількох родин.

  Блог

  Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

  Вісім історичних романів для підлітків та дорослих

  Історична література дозволяє не тільки мандрувати різними країнами і континентами, а й здійснювати подорожі в часі. Де саме і в який час розгортаються події наших історичних романів – читайте у цій добірці.

  Блог

  Уривок з історичного роману «Лондон» Едварда Резерфорда

  Уривок з історичного роману «Лондон» Едварда Резерфорда

  «Лондон» – понад двотисячолітня історія міста, яке почалося з невеличкого поселення біля річки і за кілька століть стало світовою столицею.