У друці
Передзамовлення
Обкладинка:
тверда
Сторінок:
472
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Аша Леммі
Підзаголовок
Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-617-8373-65-8

П’ятдесят слів для дощу

Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

600 грн 480 грн
 • Передзамовлення

 • Важливо! Передзамовлення може тривати довше, а може закінчитися і раніше.

  Передзамовлення триває до 30 травня 2024 року включно
  Розсилка попередніх замовлень розпочнеться з 31 травня 2024 року

  Донька заміжньої японки, спадкоємиці аристократичного роду, й темношкірого американського солдата, Норі від народження стає вигнанкою. Бабуся з дідусем приймають її лише для того, щоб приховати від суспільства, бо жахаються цієї плями на їхньому давньому роді, авторитет якого до того ж розхитують зміни в японському суспільстві. Змирившись зі своєю провиною, кмітлива й допитлива Норі кілька років живе самотою на горищі. Доки одного дня в маєтку  з’являється її старший зведений брат Акіра, приречений успадкувати все майно й обов’язки їхнього роду. Хоч як дивно, та саме він стає її союзником. Між ними виникає сильний зв’язок. Зв’язок, якого не можуть допустити жорстокі бабуся й дідусь. І це протистояння доконечно змінить життя кожного члена родини. Бо Норі побачила світ, у якому, можливо, для неї все-таки знайдеться місце. Тому вона готова сперечатися й опиратися. Готова стати до бою, який, можливо, коштуватиме їй занадто дорого.

  Візуалізація зовнішнього вигляду обкладинки може відрізнятися від вигляду книжки – більше інформації в Характеристиках

  Оригінальна назва книжки: 50 Words for Rain

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Роман «П’ятдесят слів для дощу» – найкраща книжка вересня 2020 Amazon. Бестселер New York Times.
  2. Вибір книжкового клубу Good Morning America Book.
  3.  «Прекрасна, щемка історія про кохання і втрату, упередження та біль, а також іноді небезпечні і завжди міцні зв’язки, які пов’язують сім’ю», – Крістін Генна, авторка бестселерів «Велика Глушина» та «Чотири вітри».
  4. «Зазвичай я не поспішаю з книгами, але мені було дуже важко відірватися від цієї історії. Наповнені таємницею, музикою, смутком і пригодами “П’ятдесят слів для дощу” пролітають, але залишаються з вами надовго… Кожному, хто коли-небудь втратив друга – або, на щастя, знайшов сім’ю, сподобається ця прекрасна історія», – Малала Юсафзай, активістка, лауреатка Нобелівської премії миру.
  5. «Надзвичайно переконливий дебют про Норіко, дівчину змішаної раси, яка зростає в Японії після Другої світової війни. Зворушливо, чесно, а іноді й напружено, Аша Леммі веде нас у емоційну подорож, яка розтягується на роки, проливає світло на сімейні традиції Норіко, упередження, боротьбу, тріумфи та остаточну трансформацію. Це добре пропрацьована й захоплива історія, розказана зі співчуттям, яке пронизує кожну сторінку», – Ебі Даре, авторка бестселера The Girl with the Louding Voice.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Аша Леммі