Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
520
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Суперроман
Автор
Аша Леммі
Підзаголовок
Fifty Words for Rain
Формат:
0*0 мм
ISBN:

50 слів для дощу

Fifty Words for Rain

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Кіото (Японія), 1948 рік.

  «Якщо жінка нічого не вміє, вона має вміти мовчати... Не питати. Не сваритися. Не чинити опір». Таким був перший урок для восьмирічної Норіко «Норі» Камізи. Вона не питатиме, чому мати покинула її. Вона не боротиметься проти ув'язнення на горищі розкішного маєтку своїх дідуся та бабусі. Вона не противитиметься пекучим хімічним ваннам, які приймає щодня, щоб освітлити ганебну темну шкіру.

  Позашлюбна дитина японської аристократки та її коханця-афроамериканця, Норі –  аутсайдерка з народження. Хоча дідусь і бабуся прийняли її, та тільки щоб сховати, боячись плями на шляхетному родоводі, який відчайдушно намагаються зберегти в мінливій Японії. У всьому слухняна Норі приймає самотнє життя таким, яким воно є, незважаючи на гострий розум і неабияку цікавість до світу за межами горища.

  Коли випадок приводить її до старшого зведеного брата Акіри, до маєтку, який є його спадщиною та долею, Норі знаходить знаходить несподіваного союзника. Акіра стає першою людиною, в якої вона може отримати відповіді. Між братом і сестрою формується несподіваний, але міцний зв’язок – зв’язок, який грізні дідусь і бабуся не можуть допустити... Тому що тепер, коли Норі побачила світ, у якому, можливо, все-таки є місце для неї, вона готова боротися, щоб стати його частиною. Ця битва може коштувати їй усього.

  Історія, яка охоплює континенти і десятиліття, розповідає про міцні зв'язки, які дають наснагу боротися за свободу.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Найкраща книжка вересня 2020 Amazon. Бестселер New York Times.
  2. Вибір книжкового клубу Good Morning America Book.
  3.  «Прекрасна, щемка історія про кохання і втрату, упередження та біль, а також іноді небезпечні, завжди міцні зв’язки, які пов’язують сім’ю», – Крістін Генна, авторка бестселерів «Велика глушина» та «Чотири вітри».
  4. «Зазвичай я не поспішаю з книгами, але мені було дуже важко відірватися від цієї історії. Наповнені таємницею, музикою, смутком і пригодами “П’ятдесят слів для дощу” пролітають, але залишаються з вами надовго… Кожному, хто коли-небудь втратив друга – або, на щастя, знайшов сім’ю, сподобається ця прекрасна історія», – Малала Юсафзай, активістка, лауреатка Нобелівської премії миру.
  5. «Надзвичайно переконливий дебют про Норіко, дівчину змішаної раси, яка зростає в Японії після Другої світової війни. Зворушливо, чесно, а іноді й напружено, Аша Леммі веде нас у емоційну подорож, яка розтягується на роки, проливає світло на сімейні традиції Норіко, упередження, боротьбу, тріумфи та остаточну трансформацію. Це добре пропрацьована й захоплива історія, розказана зі співчуттям, яке пронизує кожну сторінку», – Ебі Даре, авторка бестселера The Girl with the Louding Voice.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Аша Леммі