Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
450
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для підлітків, книжки для дорослих
Автор
Лора Новлін
Підзаголовок
If He Had Been with Me
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Якби він був зі мною

If He Had Been with Me

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Болісно автентичний необроблений портрет кохання, жалю та близьких стосунків. Цей романтичний янґ-едалт бестселер ідеально підходить для шанувальників Коллін Гувер та Дженні Хан.

  Якби він був зі мною, все було б інакше…

  Отем і Фінн були нерозлучні. Але потім щось змінилося. Або вони змінилися. Тепер вони роблять усе можливе, щоб ігнорувати одне одного.

  В Отем є хлопець Джеймі та згуртована компанія друзів. А Фінн став тим хлопцем у школі, з яким усі хочуть дружити.

  Та це все не впливає на те, що відчуває Отем щоразу, коли вони з Фінном перетинаються, на настирливу думку: можливо, все могло бути інакше. Можливо, їм варто бути разом.

  Але в серпні все зміниться назавжди. І з часом Отем зіткнеться з тим, яким би могло бути її життя, якби вони ніколи не розлучалися…

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Віральна BookTok-сенсація.
  2. Бестселер New York Times.
  3. Для фанів Коллін Гувер та Дженні Хан.
  4. «Мила, автентична історія кохання зі складними персонажами, які відчули багато болю: розлучення батьків, тиск суспільства, підліткова вагітність... Водночас Новлін зберігає історію реалістичною та динамічною, уникаючи мелодраматизму», – Booklist.
  5. «Витончено змальовані персонажі захоплюють увагу читачів у цьому дебюті... Дорослішання Отем делікатно зображене через широкий спектр досвіду та подій, що формують її характер. Навіть другорядні персонажі добре окреслені, мають власні історії та мотивації... Читачам сподобається можливість побувати в думках Отем», – Kirkus Reviews.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Лора Новлін