У друці
Обкладинка:
суперобкладинка
Сторінок:
336
Обкладинка:
суперобкладинка
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
У друці
У друці
Жанр:
художня література
Серії
Суперроман
Автор
Колін Гувер
Формат:
150*225 мм
ISBN:
978-966-917-704-9

Веріті

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

300 грн
 • Немає в наявності

 • Лоувен — молода письменниця, в якої ні цента за душею. Та одного дня до неї звертається Джеремі Кроуфорд, чоловік Веріті — авторки романів-бестселерів. Джеремі пропонує Лоувен завершити цикл книжок Веріті, адже та паралізована після автокатастрофи. Лоувен приїжджає до будинку Кроуфордів, щоб переглянути чернетки письменниці, які допоможуть у роботі, і випадково знаходить автобіографію Веріті.  

  Здається, Веріті не планувала, що хтось її прочитає… Рукопис рясніє відвертими подробицями життя подружжя і розповідає, що насправді трапилося того дня, коли померла їхня дочка.

  Лоувен вагається, чи показувати автобіографію Джеремі, бо розуміє — це знищить його. То хто ж така Веріті — геніальна письменниця і жертва фатальних обставин чи божевільна маніпуляторка і злочинниця?

  – А ти, часом, не брешеш?
  – Я лиш розтягую межі правди там, де бачу можливість. Я письменниця.

  Я розумію, що він давав клятву, але яка її ціна? Ціна всього його життя? Люди одружуються, сподіваючись прожити довго і щасливо разом. А що коли одного з них зрізають під корінь, а інший присягався дотримувати клятви до кінця своїх днів?

  Він любив мене так, як не любив нікого й ніщо. Я була його причиною жити. Поки він не знайшов те єдине, що важило для нього більше за мене.

  5 причин прочитати
  цю книгу

  1. Нагороди роману «Веріті»: номінація Goodreads Choice Award у категорії романтична проза на (2019) та Lovelybooks Leserpreis в категорії романтична література (2020).
  2. У першій десятці рейтингу продажів на Amazon та Kindle Store у категоріях романтичний саспенс та романтична проза.
  3. «Обережно! "Веріті" не розтопить ваше серце. Вона підсмажить вашу душу», – Kindle Crack Book reviews.
  4. «Вау, мені бракує слів, навіть не знаю, з чого почати з цією книжкою. "Веріті" була захопливою, динамічною, з крутими поворотами історією, якої хочеться ще», – Read More Sleep Less Blog.
  5. Колін Гувер – авторка, яка не зосереджується на одному жанрі, а творить романтичну літературу, young adult, трилери і навіть романи про паранормальне.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Колін Гувер

  Народилась 11 грудня 1979 року у Техасі, США.

  Авторка міжнародних бестселерів у жанрах: романтична проза, young adult, трилер.  Колін Гувер не любить обмежувати себе певним жанром, тому в її книжках їх може бути одразу кілька.

  Засновниця благодійного сервісу тематичних книжкових коробок thebookwormbox та Book Bonanza.