Обкладинка:
тверда
Сторінок:
500
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Рут Веа
Формат:
0*0 мм
ISBN:

The It Girl

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Ейприл Куттс-Кліведен була першою людиною, яку Ганна Джонс зустріла в Оксфорді.

  Жвава, яскрава, інколи аморальна та неперевершена It Girl, вона швидко вивела Ганну на свою сліпучу орбіту. Під час свого першого семестру вони створили групу відданих і нерозлучних друзів: Вілл, Г’ю, Райан та Емілі. До кінця другого Ейприл була мертва.

  Зараз, через десять років, Ганна та Вілл в очікуванні першої дитини, а чоловік, засуджений за вбивство Ейприл, колишній оксфордський воротар Джон Невілл, помер у в'язниці. Полегшення від того, що минуле залишилося позаду, розвіюється, коли в двері Ганни стукає молодий журналіст і надає нові докази того, що Невілл міг бути невинним. Коли Ганна відновлює зв’язки зі старими друзями та заглиблюється в таємницю смерті Ейприл, вона розуміє, що всім друзям, яких вона, як думала, знала, є що приховувати… і навіть вбивство.

   

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Рут Веа

  Авторка психологічних детективів і трилерів. Народилася 1977 року, здобула філологічну освіту в Манчестерському університеті. Нині живе з родиною в Брайтоні на південному узбережжі Англії. Твори Рут Веа перекладено понад 40 мовами й визнано бестселерами за версіями Sunday Times і New York Times, три її романи екранізовано.

  Блог

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Книжки «Жінка в каюті №10», «Гра в брехню», The It Girl та «Нуль днів» побачать світ у 2023-2024 роках.