Обкладинка:
тверда
Сторінок:
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Рут Веа
Формат:
0*0 мм
ISBN:
450

Нуль днів

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

1 допис у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Бестселер New York Times від «нової Агати Крісті» Рут Веа – повний адреналіну трилер, в якому сюжет «Містер і місіс Сміт» поєднується з «Втікачем». Це – історія жінки, яка бореться з часом, щоб очистити своє ім’я та знайти вбивцю чоловіка.

  Компанії наймають Джек та її чоловіка Ґейба для того, щоб вони проникали у будівлі та зламували системи безпеки, адже подружжя – найкращі фахівці з виявлення слабких місць в охороні. Та після того, як одне рутинне завдання провалюється, Джек повертається додому і знаходить чоловіка мертвим. А поліція вже має підозрювану – її.

  Джек тікає, тож в неї швидко закінчуються варіанти. Треба вирішувати, кому можна довіряти, наближаючись до справжнього вбивці у цій кармоломній історії від авторки, чия «провокативна проза тримає читачів на гачку і не дозволяє зірватися, поки таємниця не буде розкрита».

   

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Рут Веа

  Авторка психологічних детективів і трилерів. Народилася 1977 року, здобула філологічну освіту в Манчестерському університеті. Нині живе з родиною в Брайтоні на південному узбережжі Англії. Твори Рут Веа перекладено понад 40 мовами й визнано бестселерами за версіями Sunday Times і New York Times, три її романи екранізовано.

  Блог

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Українською вийдуть ще чотири романи Рут Веа

  Книжки «Жінка в каюті №10», «Гра в брехню», The It Girl та «Нуль днів» побачать світ у 2023-2024 роках.