Обкладинка:
тверда
Сторінок:
400
Обкладинка:
тверда
Рік видання:
Вік читача:
книжки для дорослих
Серії
Гостросюжетна проза
Автор
Рут Веа
Підзаголовок
One Perfect Couple
Формат:
0*0 мм
ISBN:

Одна ідеальна пара

One Perfect Couple

0

оцінити книжку (0 оцінки)

0 відгуків

0 дописів у блозі

0 грн
 • Немає в наявності

 • Життя Лайли якось розладналося. Її постдокторантурні дослідження вичерпалися, тож вона майже впевнена, що контракт не продовжать, а в стосунках з Ніко, актором-початківцем, теж не все гаразд.

  Коли в Ніко з’являється можливість приєднатися до акторського складу нового реаліті-шоу «Ідеальна пара», вона вирішує приєднатися до нього. Після бурхливого прослуховування Лайла з Ніко опиняється в тропічному раю: вони пливуть на човні через Індійський океан до острова «Довго і Щасливо», де вдвох змагатимуться з чотирма іншими парами: Баєром і Енджел, Деном і Сантаною, Джоелом і Ромі, Конором і Заною – за грошовий приз.

  Невдовзі після того, як вони прибувають на безлюдний острів, починаються проблеми. Після першого завдання всі учасники розлючені, а нічний шторм тільки погіршує ситуацію на зйомках. Відрізана від материка милями океану, позбавлена телефонів і неспроможна сконтактувати з екіпажем, який доставив їх туди, група змушена об’єднуватися заради виживання. Напруга зростає, а прісної води стає все менше, і Лайла виявляє, що це реаліті шоу стало аж надто реальним, а ставки тепер на життя або на смерть.

  Карколомний, захопливий трилер, сповнений інтриги і неймовірно живих персонажів, що вкотре доводить, що Рут Веа є королевою психологічного саспенсу.

  Відгуки №1/N

  Написати відгук

  • Дописи в блозі

  Рут Веа

  Авторка психологічних детективів і трилерів. Народилася 1977 року, здобула філологічну освіту в Манчестерському університеті. Нині живе з родиною в Брайтоні на південному узбережжі Англії. Твори Рут Веа перекладено понад 40 мовами й визнано бестселерами за версіями Sunday Times і New York Times, три її романи екранізовано.